Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ennyire szeszélyes és...

Miért ennyire szeszélyes és kiszámíthatatlan?!?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam az őrületbe kerget a változó szokásaival.... ami egyik nap jó neki, a másik nap már nem. Pl.: Egyik este 8 körül vacsorázott, kb.200 ml tápszert. Jól lakott, aludt reggel kb 7 ig. Másnap este 9 után evett, 260 ml-t(!), de hajnalban már fenn volt és éhen akart halni.... És ez rendszeres, hogy teljesen össze vissza van minden, egyik nap imádja az almát, a másik nap a szagát sem bírja... :( Néha kiborulok, mert egyszerűen nem tudom mire számítsak mit adjak, mennyit és hogyan. :( Ez mitől lehet? Eddig, úgy két héttel ezelőttig többnyire minden oké volt, legalább a vacsorák és az éjszakák rendben mentek...mindig ugyan annyit evett, kb. ugyanabban az időben és simán átaludta az éjjelt, nem kelt többször mint most.
2010. jan. 3. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A miértre nem tudok válaszolni, viszont azt én megfigyeltem a lányomnál, hogy minél később vacsorázik és fektetem le, annál korábban kel fel reggel. A napközbeni kaja kívánására csak egy ötletem van, nem lehet, hogy van valami zavaró tényező, amikor nem kéri az addig szeretett kaját? Pl. mosogatás után adod neki, mikor más illata van a kezednek, vagy valami olyan kaját kap előtte ami egyébként is savat csinál neki. Vagy esetleg neked van valami bosszantó gondod és megérzi?
2010. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig a fogzás csinál hasonló zűrzavart! Főleg ha alsó fog jön.
2010. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alsó 2 foga már kint van, pont karácsonyra érkeztek meg. :) Lehet e miatt? Nem értem...tegnap este is időben evett, de jóval kevesebbet a szokásosnál (kb. 150 ml-t), azt hittem éjjel ébredni fog, hogy éhes, de aludt reggel 7-ig!! :)Ember legyen a talpán aki ki tud igazodni rajta.... Látszik, hogy Ikrek... :D
2010. jan. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!