Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-6 hónapos kisbabát öltözteti...

3-6 hónapos kisbabát öltöztetitek kabát+nadrágba télen? Vagy mindenki overálos?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hónapos a kisfiunk. Először overált adtam rá, de viccesen nézett ki benne, igy kabát + nadrág van már rajta.
2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen bizony alól összecipzározhtató overálba tettem.Azt kaptuk kölcsön. De nagyon hasznos, mert később pedig a lábaknál szétcipzározva tovább használható-esetleg még a köv. télen is.
2011. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, nem lóg ki még véletlenül sem a veséje, dereka, + a lábára sem kell cipő.
2011. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen pici volt, én is overallt adtam rá. Nem nézett ki benne hülyén, sőt tök édes volt, és így legalább nem lógott ki semmije sem, és nem fázott.
2011. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a most 20 hónapos fiamra is vettem télre overállt...

Már ez is ciki??? Ugyanúgy mint a rugi, meg a body???


Az én fiam egyébként nagyon édes volt kicsinek is overállban, a mostani is jól áll neki, és meg mondom őszintén jobban érdekel, hogy ne fázzon meg a dereka, mint hogy mennyire trendi vagy nem trendi a játszótéren!

2011. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alinaaa ***** válasza:

Én meg remélem, hogy jó lesz télre az overál a nagyobbik fiam után:) Mert semmi kedvem hajtani az üzletekben, meg persze pénzt kiadni se:)

3-6 hónaposra van olyan vastag nadrág, meg kabát?

2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont ennyi idős volt a fiam tavaly télen. Ilyen őszi időben még nadrág, átmeneti kabát volt rajta, de télen mivel úgyis feküdt, overált adtam rá, egyberészest. Szerintem ennyi idős gyereknek ez a legpraktikusabb, meleg, és nem is kell nagyon aláöltöztetni.


Egyébként idén is overált fog hordani, csak kétrészest.

2011. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, van ilyen picire is olyan vastag kabát meg nadrág. Persze praktikusabb az overal, de mi nem szeretjük, még a hálózsákot sem birja elviselni. S nincs ki a dereka, meg semmi sem. A nadrághoz meg tartozik olyan cipőcske, igy nem fázik.
2011. okt. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ma reggeli válaszoló!

Hol vettél olyan kantáros nadrágot, amihez van cipő?

Köszi!

2011. okt. 11. 06:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem, de nálunk is van a bababoltban. (tegnapi első válaszoló)Babaoltban 8.000.-Ft, de én 3.000.-Ft-ért vettem, s nagyon szeretjük.
2011. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!