Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jó ötlet, mitől múlna...

Valami jó ötlet, mitől múlna el mielőbb kisgyereknél a nátha?

Figyelt kérdés
Több, mint két hete náthás a fiam, doki semmi mást nem talált, szerinte azért múlik nehezebben, mert nőni készül a foga, és legyengült az immunrendszere! Igaz lehet ez? Mivel segíthetem a gyógyulását? (tea, vagy hasonlóra gondolok)! Már sajnálom a sok orrszívózás miatt, napi 4-szer tuti kell szívatnom szegényemnek! Amúgy egy éves!
2011. okt. 10. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy átlagos nátha 3 hétig húzódik!!! A napi 4 szívás még nem is sok, hidd el. Adhatsz neki éjszakára orrspray-t is, hamarabb összehúzódik a nyálkahártyája. Ezen kívül sok c vitamin! Jobbulást!
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Vitacolan vitamint szoktam adni neki a teába.
2011. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a náthára a következők váltak be.

Calcimus ampulla 1 éves kortól 3×fél/nap

Baby Luuf balzsam, nagyon jól tisztán tartja az orrot

tengervizes orrspry vagy/és Nasivin

Salvusvizes párologtatás a szobában

Nagy dózisba C-vitamin (napi 15-20 csepp Cebion)

Hársfa tea (mézzel és frissen facsart citrommal)

Normaflor vagy valamilyen bélflóra mert a poci bizony fáj a lenyelt váladéktól.


Sok-sok levegőzés, ha nem lázas, bent meg pihenjen amennyit bír, bár tudom, hogy egy 1 évest nehéz rávenni a fekvésre, de azért próbálkozni érdemes.


Nálunk ezek így együtt mindig bevállnak, 2 gyereknél még soha nem tartott tovább a nátha 1 hétnél.

Jobbulást!

2011. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!
2011. okt. 11. 13:32
 5/5 qewe válasza:
A legjobb megoldás megfázásra a hagymatea. A száraz héját főzd meg teának, piríts cukrot, és öntsd bele. Karamell íze van, még a kislányom is megissza. A hagymának baktériumölő, a pirított cukornak köptető hatása van. Én 7 hónapos kora óta adom neki, ha megfázik. 2 nap, és meggyógyul. Amúgy végeztek egy kísérletet különböző gyógynövényekkel. A hagyma volt az egyetlen, amin nem szaporodtak el a baktériumok.
2011. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!