Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól érdemes a cumit...

Mikortól érdemes a cumit elvenni a babától? Nektek hány hónapos koráig cumizot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
állítólag 3 éve skoráig kell leszoktatni. oviban már enm illik cumizni.
2009. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 és fél éves koráig,akkor is úgy szokott le (persze előtte mondogattuk neki),hogy születtek kiscicák, és Ő odaadta nekik,mert ők még kicsik.Féltem az esti elalvástól,de semmi gond nem volt.Előbb-utóbb minden kisgyerek leszokik róla. A te babád milyen idős?
2009. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az enyém már 2 éves, de még nem vettem el tőle. Mindenesetre ne legyen állandóan a szájába, tényleg csak ha szüksége van rá. Az enyém csak alváshoz kéri.

Azt én nem engedném, hogy például még a homokozóba is cumival a szájában csücsüljön. Pedig sok ilyet látok.

2009. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éves koromig cumiztam, Anyu mindig elvette, de annyi volt, hogy valahonnét mindig előszedtem egyet:D

Mielőtt suliba mentem elkellett menni dokihoz, s a többi gyerek előtt megkérdezte cumizok-e még, úgy elszégyeltem magam, többet nem kellett. Semmi bajom nem lett tőle. Én is néha adok a babámnak, de ő inkább az ujját szopja. Na arról lesz érdekes leszokni.

Azt mondják jó módszer elvinni játékboltba, s valamire elcserélni a cumit.

2009. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 5 hónapos korában magától úgy döntött, hogy nem kell neki a cumi. :-)

Most 9 hónapos, jön a foga. Ha a kezébe akad véletlenül (mert biztos ami biztos alapon nem dobtam ki), akkor nagyon szereti rágcsálni. Nővére szerint ilyenkor rágózik! :-))

2009. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!