Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan sráccal hosszabb távon együtt lenni, akiről tudom, hogy soha nem fog elvenni és gyereket sem igazán akar majd?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon szeretjük egymást én 17 vagy ő pedig 19. Mindketten közös jövőt tervezünk, de ő mindig azt mondja soha nem fog megházasodni. Azt mondta nagyon szeret, de neki ez nem fontos. Változhat a gondolkodása ezen a téren? Vagy ebbe törődjek bele? Nagyon szeretem és vele képzelem el a jövőmet...
2008. aug. 6. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Biztos vagyok abban h a gondolkodása majd idővel megváltozik! hiszen mindenki szeretne családot gyerekeket stb.. (nagyon ritka ha nem) csak msot még nem meri elkötelezni magát ezért mondjay ezt! és ha meg szeretitek egymást akkor persze h érdemes vele lenni mert akor még valószínübb h hamarabb ''megjön az esze' :)
2008. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia az én pasim is ezt mondja és ugyanilyen a hozzáállása...egyenlőre ráhagyom...de asszem azért vagyunk nők hogy sokmindenre rátudjuk venni a másik nemet;)

Persze hogy megváltozhat a gondolkodása...majd amikor látja ezt a barátain és ismerősein akkor ő is át fogja gondolni ezt a dolgot.. :)

Sok sikert a jövőben!

2008. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek :)

kicsit megnyugtattatok...:)

2008. aug. 6. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát még nagyon fiatal ő is te is, több mint valószínű, hogy megváltozik majd a hozzáállása. De persze nem 100 %
2008. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. én nem biztos, hogy vele maradnék ezek után. Van a környezetemben 2 27 éves fiú (teljesen normális srácok amúgy), akiknek még mindig nem jött meg az esze ilyen téren. A barátnőik már kicsit szarul érzik magukat emiatt, az egyik már szakított is (3 év után). Kellemetlen az, amikor valaki "elveszteget" éveket egy olyan emberre, akivel valószínűleg szakítás lesz a vége. Próbáld megtudni, hogy ő ezt a dolgot mennyire gondolja komolyan. Az én férjem sem akart azonnal elvenni (4 év után házasodtunk össze), de mikor az elején megkérdeztem tőle, mikor vesz el, nem azt mondta, hogy "soha", hanem azt, hogy "majd".
2008. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást és más gond nincs a kapcsolatotokban, akkor ne hagyd el emiatt. Az emberek alkotnak véleményt olyan dolgokról, amihez az adott pillanatban még közük sincs, viszont ha belekerülnek a szituációba akkor teljesen másképp viselkednek.

Én 25 éves nő vagyok, még egy évvel ezelőtt sem éltetett az esküvő gondolata (annyira nem, hogy nem sokkal azelőtt szálltam ki egy közel öt éves kapcsolatból amiatt, hogy az exem már esküvőt, családot szeretett volna, én pedig nem éreztem elég erősnek a kapcsolatunkat hozzá, pedig annyit elárulok, hogy sok nő gondolkodás nélkül hozzáment volna, mert ott bizony lett volna (volt) tejben-vajban fürdés, meg gyémánt).

És akkor nagyon határozottan állítottam, hogy ugyan majd egyszer lesz egy szép esküvőm, de jó sokára, gyerek meg majd csak jóval harminc után.

Erre most itt ülök nagy vidáman gyűrűvel az ujjamon, 24 hetes terhesen. Pedig én egy hasonló véleményű sráccal jöttem össze, mint a te párod, laza kapcsolatnak indult másfél évvel ezelőtt, azért költöztünk valójában össze, mert egy jó lakótárs és szép lakás mindkettőnknek jól jön. Két hónap sem telt el, fellobbant valami hihetetlen szerelem, de az esküvőhöz sokáig úgy állt a párom, ahogy a tied, nekem ez bántotta is a lelkemet, de nem zaklattam emiatt. Később fél évig próbálkoztunk, míg végre összejött a baba és egy szép napon teljesen magától megkérte a kezemet és látszott rajta, hogy nem kényszerből, hanem mert valóban ezt akarja. Sőt, már annyira belelkesült, hogy hajlandó meg is keresztelkedni, mert neki polgári esküvő nem elég, templomban is szeretne engem elvenni.

Mindezt azért írtam le, hogy lásd: mi ezelőtt egy évvel teljesen másképp gondolkodtunk, pedig érettebbek voltunk már akkor is, mint ti (én voltam ugye 24 a párom 26), mostanra viszont teljesen megváltozott a véleményünk és a hozzáállásunk.

2008. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy barátnőm aki folyton azt mondta hogy sosem házasodik meg és sosem lesz gyereke, most meg azzal jön hogy menynre szeretne már egy kisbabát. mind ez 3 év alatt válltzott meg a gondolkodása.
2008. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veletek azóta?

23N

2012. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy már feltételhez kötöd. Vagy szereted vagy nem. A többi meg majd jön magától.
2013. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát csajok nézzetek körül a topicban..

nagyon sok srác harminc felett sem akar családot.

van ez így.

ha ne közösa cél, nincs értelme együtt lenni.

2014. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!