Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányomat mire...

Egy éves kislányomat mire taníthatom már?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kell e tanítani valamire és miket játszhatok már vele? Csak mert megtanítottam neki hogy hol van az okos feje, meg a csókos szája, stb.. És a védőnő azt mondta ne tanítgassam és ne produkáltassam a gyereket. Hagyjam hogy magától csináljon mindent. Nektek mi erről a véleményetek?
2009. ápr. 30. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

tanítsd nyugodtan.

van 1 nagyon jó könyv, anya, taníts engem. pont erre van kitalálva és tényleg klassz

2009. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is tanítgass neki nyugodtan mindenfélét, ami eszedbe jut. mondókákat, amikben mutogatni lehet. ő is fogja veled csinálni egy idő után. az, hogy hol a feje, orra, szája, füle, ez nem hinném, hogy produkálás. érdekes gondolkodású a védőnőd!
2009. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az anya taníts engem című könyv nagyon jó, én is használom!
2009. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ki tanítsa a gyereket, ha nem te? Talán a tv-ből tanuljon? :-) A fentebb ajánlott könyv tényleg nagyon jó. Nézegessetek állatos könyveket, magyarázd el neki, hogy mi micsoda. Mit mond a kutyus? stb. Mondókázzatok, bábozhattok, építsetek, tanuljátok a testrészeket, labdázzatok, stb. Ami csak jól esik. :-)
2009. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Igen pontosan ezt tesszük amit az utólsó válaszoló írt. Mondókázunk, mesekönyv nézegetés, sütifaló bödönözés, stb.. Én is csodálkoztam ezen a védőnői tanácson, de most megnyugodtam. Én is úgy gondolom, hogy kell tanítgatni hiszen kitől tanuljon ha nem tőlem. És ezek szerint akkor jó dolgokat tanítgatok is neki. Köszönöm szépen nektek és a könyvet is be fogom szerezni. Üdv.
2009. ápr. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!