Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposotok mennyit eszik a...

7 hónaposotok mennyit eszik a gyümölcsös kajából (tízórai)?

Figyelt kérdés

Ha te készíted miből mennyit adsz? ...és ha üveges kaja?

Nem grammok, hanem darabszámok érdekelnének.


2011. okt. 11. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja,azt kihagytam, hogy utána mindig cicizik és elalszik Nem is csoda, ennyi kaja nekem is elég lenne, jó, h kidől a drága.
2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom kezdettől jó étvágyú, az első próbálkozásra 4-5 hónaposan megevett egy egész barackot. Most 1 alma+1 körte vagy 2 alma vagy 1 alma+1banán, szóval általában 2 db gyümölcs a tízórai.
2011. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mondjuk egy étkezésre: két banán, keksszel - sokat eszik,tudom.
2011. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

off: Fú, ilyen sokat eszik más baba?!

Az enyém, ahogy írtam fentebb, mint egy kismadár, és így is kissé duci... Ma délután uzsira kivételesen őszibarit kapott, egy negyed üvegnyit evett szépen, kicsit ivott, aztán 8-kor cici, és úgy látszott, hogy nem elég neki, ezért kevertem neki tápszert, amiből csak 20 ml-t ivott, és aludni akart. Hát mit mondjak, nem kell sokat költenem kajára :-(

Érdekes.

2011. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bari444 ***** válasza:
Az én 6 hónaposom inkább zöldséget eszik. Anyatejjel elkevert édesburi vagy sütőtök vagy cékla... ezekből egy étkezésre kb. Egyharmad vagy max fél ilyen babaétel-üvegnyit eszik meg. Utána cicil. Ezt napi 3-szor, de ő mindig kap közte is, ha kéri cicit. Már nem tartom számon, hogy hányszor eszik... ;). Ja, 8 kg.
2018. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!