Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet kiszedni a foltot?

Krisztina27 kérdése:

Mivel lehet kiszedni a foltot?

Figyelt kérdés

Vettem a tesz-veszen egy csomó ruhát és hát az eladó nem írta, hogy ennyire nagyon foltosak. Kimostam őket persilel,

és dörzsöltem a foltokat vanish szappannal, de nem jöttek ki. Adnátok más tanácsot amivel ki tudnám szedni őket, vagy lehetetlen?


2011. okt. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha sok mosás után nem tünik el akkor lehetetlen.


ha ennyire foltosak én vissza küldeném és jelenteném a tesz-veszeseknek hogy nem tüntette fel a foltokat stb...

2011. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek én biztos jelezném az eladónak a hibákat!

Ha fehér a ruha én Clorox-szal szoktam kiszedni (ez a legjobb szerintem), ha meg színes akkor Vanish oxi action (én az extra higenie-t használom), de tényleg van olyan folt amit semmivel sem lehet. :(

2011. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fehér vagy világos ruha akkor az Arielt ajánlom, nekem a Perszil nem viszi ki a foltot. Illetve a clorox az nagyon jó, de csak fehérekre.
2011. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ariel folteltávolítója vagy a clorox színes ruhákhoz. Minde kettőt közvetlen a foltra s én hagyni szoktam egy napot,aztán mosógép...s nekem a gyerek belemászott a nyáron a sárgabarack cefrébe....halvány rózsaszín ruhában....s kiszedte!:)
2011. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem sok esélyem van, színesek a ruhák, lehet jelzem az eladónak, nem tudom mit fog szólni.
2011. okt. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!