Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ciki kis cipő nélkül?

Tényleg ciki kis cipő nélkül?

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányom már üldögél a babakocsiban. Állandóan azzal zaklatnak fiatalok és idősek is, hogy "hát a kiscipő hol van? Miért nincs kiscipő?" Már nagyon unom a magyarázkodást, hogy majd csak akkor kap cipőt, ha már tud járni. Addig feleslegesen nem nyomorgatom a lábát.

Vagy tényleg kellene már neki?


2009. ápr. 30. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 8 hós, és ha fogom nagyon szépen áll. A védő nénim azt mondta hogy felesleges a cipő rá (mert én is rákérdeztem) mert járni még nem tud, mire jár addigra kinövi, és amikor járni tanul, akkor is kapaszkodik a kis lábujjaival, tehát jobb mezítláb.
2009. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap hagytam el az utcán kenguruzás közben az egyik felét, mostmár nekünk sincs:)) akkora volt, hogy leesett a pici lábáról:)
2009. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, és a biztatást. Tényleg az enyém (meg persze a Tietek) a leggyönyörűbb gömbölyű talp a világon! Most már tényleg nem kap cipőt!
2009. ápr. 30. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!