Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnőnek milyen ajándékot...

Védőnőnek milyen ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés
Lányunk most lesz egy éves és szeretnénk megköszönni a nagyon sok segítséget valamilyen ajándék formájában. Én egy bögrére gondoltam babánk fotójával, meg valami csokira és virágra. Nagyon túlzásba sem szeretnék esni, de tényleg nagyon sokat segített, rendszeresen látogatott minket (soha nem fogadott el Tőlünk semmit, még 1 pohár vizet sem), stb. Valami személyeset szeretnék.
2011. okt. 11. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb puhatolózz más mamáknál, hogy egyáltalán elfogadja e? Lányom is szeretett volna adni, de azt mondta a védőnő, hogy semmit nem fogadhatnak el.
2011. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni azt nagy ajándék kosarat(kávétól teáig sok minden van benne).Virág,vagy egy edény/pohárkészlet :)
2011. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 besjudit ***** válasza:

Semmi rossz nics abban hogy ajándékot adsz, ezért félre ne értse senki amit írok.de:

a védönő kötelessége , munkája mind az amiért te hálás vagy és ezért kapja a fizetését. Ez olyan mit amikor az orvosnak hálapénzt adsz.

De ne értse félre senki. Mi is adtunk Ajándék kosarat, Kávé Tea Bonbon meg kávéizesítő stb volt benne. és igen hálás volt érte.

2011. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi a karácsony jövetele fele mézeskalácsot sütöttünk a fiukkal, és neki is csomagoltunk be néhányat, amit ők díszitettek - így igazán személyes és nem nagy ajándák volt- aminek nagyon örült, mert látta benne a mi szeretetünket is. Mert tényleg nagyon rendes a mi védőnőnk is, mi is szeretjük nagyon. :)
2011. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amire te gondoltál az bőven elég és nagyon jó ötlet. Pénzt valóban nem fogadunk el, de az ilyen apróság jól esik az embernek. Kicsit ilyenkor érzem, h van akinek még szüksége van ránk.védőnő 36hkm
2011. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megérdeklődtem, hogy kisebb ajándékokat elfogad, így maradok az eredeti ötletemnél.
2011. okt. 15. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!