Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzt adnátok egy...

Mennyi pénzt adnátok egy használt kis csizmáért?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm aki adja, azt mondja látszik hogy használt, itt ott kopott viszont jó meleg kis csizma télire.A lányomnak lenne, igazából van tanulócipője amiben tanul járni, ez ilyen babakocsiba való lenne télre a hidegbe, de persze mivel már nagyjából most lépeget, így menne is benne picit kint, de sokat az tuti, ezért venném használtan csak. Ezekkel a paraméterekkel mennyit adnátok érte ismerősnek?1500-2000 ft nagyon kevés lenne?
2011. okt. 12. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a kétezer ft .tökéletes
2011. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnék ennyit érte,főleg hogy látszik hogy használt.Persze függ attól is milyen minőségü csizma.Én kb 1000ft körül adnék érte,de ez állapottól is függ.
2011. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamilyen márkára van, mert azt mondta ő erre a márkára esküszik, ma megyünk megnézni, csak itt előtte kis közvélemény-kutatást tartok, nem akarom nagyon kicsi árral megsérteni:)
2011. okt. 12. 07:53
 4/11 anonim ***** válasza:

első v. vagyok.


szerintem annyit adj amennyit Te is szívesen elfogadnál ha fordított helyzetben lennétek és Te ajánlanád fel neki.


ezért írtam a kétezret.

2011. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kérdezd meg, hogy ő mennyire gondolt. Itt-ott kopott, de használható csizmáért nekem kb. a bolti ár harmada reális
2011. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2011. okt. 12. 08:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nekünk elefanten meg Baren Schue egyszer-kétszer felvett (tehát esélye se volt megkopni, vagy használódni) csizmánk se megy el 2 ezerért az ilyen eladós oldalon...

Még abból is alkudoznak, szóval szerintem az a max. amennyit ajánlj fel érte.

2011. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem se mennek el a cuccaim, még úgy se, hogy a listán elöl van, mert az a legolcsóbb... Bizalmatlanak az emberek, hogy biztos igaz-e minden a leírásban.
2011. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik rokonunk bizományit üzemeltet. Ott azok a cipők, amelyeken látszik, hogy használt, maximum 500Ft-ért mennek.
2011. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én egy fillért nem adnék használt cipőre.

a járni tanulónak meg főleg! ha most azt adsz rá akkor lehet egy életre problémái lesznek a lábával. jövő télen már lehet szép állapotú használt cipőt ráadni ha nem telik újra, de most áldozni kell rá mert most alakul ki a lábboltozata.

deichmannban újonnan 3-4000.- egy csizma, ha 2000.-ed van használtra akkor igazán bele kell férnie egy 3000Ft-osnak.

(nem a pénztárcádba akarok turkálni, bocsi :))

2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!