Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tudó egy év alatti...

Járni tudó egy év alatti babának télre elég két db kétrészes overál?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, mert hát abban nem játszhat amit pl. használunk ha megyünk valahová. Elég lesz kettő? VAgy inkább vastag naiti szerezzek be még egyet, a kabátot úgysem koszolja annyira.

Első baba,ne nevessetek ki, de tényleg tanácstalan vagyok,hogy miből mennyi kellene.


2011. okt. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Nekünk is 2 volt tavaly, amikor 1 éves volt a lányom. Egyikben mentünk, másikban otthon játszottunk a hóban. Könnyen le lehet törölni ezeket, ha esetleg valami folt lenne rajta, nem muszály minden apró folt miatt kimosni, meg tél lévén amúgysem koszolják össze annyira.
2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lesz.
2011. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt elég. Volt egy elmenős, meg két itthoni, de így is folyton mostam. Nem tudom, aki azt írta, hogy télen nem kenik úgy össze magukat, annak mit csinál a gyereke, de kérek tippet! :-) Nekünk a két játszósból egyik mindig mosásban volt, főleg amikor már hó is volt. Nem győztem a radiátoron szárítgatni az overálokat, általában délelőtt és délután is ki szoktunk menni, így gyakran mindkettőt mosnom kellett estére. Most ugyanez lesz duplán, mert már a fiam is szalad.
2011. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vettem 2 bélelt nadrágot is és egy overallt. ha nagyon hideg volt, csak akkor kapta meg az overallt. Most vannak termós anyagú gatyái (szabadidőgatya), ebben játszhat, alá harisnya és nem fázik, úgyis mozog. Kabátja viszont kettő volt, egy vékonyabb meg egy ugye az overallhoz.
2011. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!