Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana babavíz forralás után...

Jana babavíz forralás után másnak is zavaros?

Figyelt kérdés
Kis fehér szemcsék képződnek az alján. Miért? A többi babavíznél is így van? És a csap víz?
2009. ápr. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A Jana vízre rá van írva,hogy nem kell forralni.Csak felbontás után 24 óra alatt fel kell használni.
2009. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

valoszinü hogy vizkö lett benne forralás után,nálunk a csapviz is vizköves lesz forraláskor mert nagyon kemény

az elsönek meg hogy olvassa el a cimkét mert 24ora után a nem felhasznált részt fel kell forralni

2009. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, csak kicsapódik a kálcium. Egyébként a Humana és Hipp víz is ugyan ilyen forralás után. Nyugodtan igyátok.
2009. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Nekem rosszak a tapasztalataim a babavizzel kapcsolatban.Forralas utan borzalmasan nez ki,nemhogy a babamnak nem adtam oda,de meg en sem ittam meg.Csak szurt vizet hasznalok,es tobbszori forralas utan is tiszta marad(se vizko,se trutyi).Ezekutan en ugy gondolom a babaviz egy nagy atveres,bar ezt dontse el mindenki maga.
2009. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Természetesen 24 óra után csak a fel nem használt részt forralom. Mivel a többi babavíz is hasonló, ezért azt gondolom, hogy így is adhatom neki!


Boldog babázást!

2009. máj. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!