Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Palackos Babavíz? Létezik...

Palackos Babavíz? Létezik olyan amit nem kell forralni közülük? nem ismerem ezeket, csak olyan helyre megyünk ahol forralás kizárva nekünk meg kellhet a víz! 5 hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

a legegyszerübb ha forralsz és kihütesz otthon aztán tiszta palackba töltöd.


Jana elég jó de Humana is . sokféle van.

2011. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a Szentkirályit isszuk,azt nem kell forralni,de a Jana is ilyen.
2011. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azért nem akarok olyat vinni amit én forralok, mert 3 napra megyünk,(hotelbe)és 3 nap alatt tartok tőle, h nem lesz e állott a víz?

akkor ezeket adhatom forralás nélkül is ilyen picinek is?(5hónapos)

köszönöm!

2011. máj. 6. 10:08
 4/10 anonim ***** válasza:

A hivatalos ajánlás az, hogy felbontás után 24 órával már forralni kell mindegyiket (Janát is, Szentkirályit is), de sokan nem forralják, és azt írják, hogy nem lett baja a babának.


Itt is írják:

[link]

2011. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fél literes Szentkirályit, vagy pici Jana (0,25-ös) vizet, és akkor nem kell feleslegesen felbontani egy nagy palackot és nem kell egyfolytában forralni!
2011. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, a linket is külön!

akkor kicsiket viszek!

szép napot mindenkinek:)

2011. máj. 6. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Jana vizet és a Szentkirályit sose forraltam. 2 nap után sem. Semmi baj nincs belőle. Másfajta babavizet még nem adtam babámnak.
2011. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja utolsó vagyok. Inkább vegyél nagyot szerintem és ha nagyon nem fogy akkor ti megisszátok. A 0,25-ös víz 120 Ft, a literes pedig 160 FT. A 1,5 litereset nem tudom.
2011. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Humana bébivíz, Jana, Óbudai gyémánt narancssárga kupakos, Szentkirályi adható forralás nélkül már újszülött kortól.

A Humanat 48 óráig lehet forralás nélkül adni, a többit 24 óráig.

Még a Humana-nál sem számolom ki a 48 órát, van hogy tovább is kapja a 6 hónapos kisfiam egy kicsivel, még nem volt baja tőle (tápszeres, a tápszert ezzel készítem el.)

2011. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2011. máj. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!