Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen felvágottat lehet adni...

Milyen felvágottat lehet adni a 10 és fél hónapos babának?

Figyelt kérdés
Mondanátok pontos fajtát is?
2011. okt. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én ekkor kezdtem a sima pulykamell sonkát, azt amelyik sima mellböl van. lehet pulyka combot is kapni. de felvágottat még nem adtam. aztán már nyomott sonkát adtam 12 hósan.
2011. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szója és tejfehérje allergia volt/van a gyerekeknél, én a Délhús csomagolt termékeit vettem, ha jól tudom, glutén mentes is, bár nálunk ez nem volt szempont.

Szerintem bevezetésnek jó lehet akkor is, ha amúgy nincs semmi gond a kicsivel. Finomak, és tűrhető az áruk.


Amúgy kimértet is vehetsz, bármilyen színsonkát, ha a pácsó nem gond.

2011. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy a Pick párizsi, virsi jó minőségű, azt lehet adni. Pick sertéspárizsit szoktam venni, szereti a kisfiam (11,5 hós). De már kostolt több féle, sonkát, tarját, mert amit mi eszünk abból mindig kér egy kicsit (gondolom, csak az íze miatt.:)).
2011. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pick virsli szójás sajna...
2011. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az Orsi csirkemell nagyon jó minőségű és finom is!
2011. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!