Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet "visszatérni"...

Hogy lehet "visszatérni" munkába 2,5 éves gyerek mellett?

Figyelt kérdés

2,5 éves a gyermekem, és a kormány által nyújtott 28.000.-forintból (gyesből) képtelen vagyok megélni./csak a fűtésszámla több.../

Hiába próbálok elhelyezkedni, vagy nincs is hirdetés, vagy olyan a munkaidő amit nem tudok elfogadni.4-6 órában meg nem is hirdetnek állást.....

Volt munkahelyem felszámolás alatt áll, még azért is ügyvédhez kell fordulnom hogy a 9 évem után megkapjam ami jár....Teljesen el vagyok keseredve, 3-5 évvel ezelőtt volt egy frankó állásom (ne gondoljatok nagy posztra csak adminisztrátor voltam pénzügyön) de minden évben megtehettük hogy 1-2 hetet nyaraljunk, nem kellett attól rettegni miből fizetem be a számlákat....

Imádom a gyermekemet, de minden napom egy elkeseredett rettegés....Más is érez így?


2011. okt. 13. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős. Nekem is vissza kell majd mennem 8 órába, pedig akor még az ovi zárásra se érek haza.Gőzöm nincs hogy oldjuk majd meg. Én is nézem az állásokat, de nem találok semmit, amit 4-6 órában lehet, pedig elvállalnék sok mindent.
2011. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Mintha engem írtál volna le! Ugyanez van nálunk is! Annyi a különbség, hogy a férjem dolgozik, nem keres százezreket (sajnos) de legalább fix, és így nem vagyok (még) annyira megijedve. Te egyedül vagy a kicsivel?


Viszont nem kell ügyvédhez fordulnod, elég a felszámolóbiztost megkeresned, a végkielégítés és egyebek miatt.


Budapestiek vagytok? Én amúgy bizakodó vagyok, valahol majd csak kelleni fogok én is. :)

2011. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez a pénz semmire nem elég az biztos.Én 4 gyerekkel vagyok itthon,de mi se tudtunk idén elmenni nyaralni,mert nem tudtunk félretenni egy vasat se.Vettünk egy új autót hitelre ,amit elloptak.Hiába volt rajta Casco,még ránk vertek egy milliót.Most fizzetük ki 22 hónap után.

4 gyerek mellett havi 40 000 nagyon durva volt.

Én is azon gondolkozok,ha elmegy oviba a kicsi,mert most 22 hónapos, a akkor egy 4 órás munkára elmennék dolgozni.

De ha meghallják,hogy 4 gyerek,lehet,hogy le is köszönnek!


Minden jót!

2011. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A párom nekem is dolgozik, de az ő fizuja el is megy a rezsire, meg a hitelekre:(

Én szfvári vagyok, de munkahely szinte semmi.Ha mégis nagy nehezen találok egyet akkor a gyerek témánál már el is köszönnek:(

Most legutóbb 160 jelentkezőből bent voltam az első 3-ba.Csak azért nem engem választottak (és ezt meg is mondták) mert gyerekem van ami miatt nem tudnék reggel 6-ra menni, és hát ott van az is hogy a gyerek beteg is lesz....szóval köszönik szépen....

Felszámolónak már írtunk is, voltunk is nála de semmi.Most már ügyvéddel próbálkozunk.Röhej! Több tízezer forintomba kerül, és ki tudja lehet hogy perbe hogy megkapjam azt amiért éveken keresztül megdolgoztam!!!!

Szégyen!Komolyan mondom lassan már szégyellem hogy magyar vagyok!Ami ebbe az országban megy nevetséges.

2011. okt. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!