Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy kezdjem el?

Hogy csináljam, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nem fogad el semmilyen tápszert, tejpépet sem, 200 grammot híztunk egy hónap alatt. Azt mondta az orvos ha nem fogad el semmit akkor csak a tehéntej marad, de ezt hogyan adjam.
2011. okt. 13. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2011. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5 hónapos
2011. okt. 13. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Az még nagyon korai lenne..

próbáltad a banános tápszert?van almás tápszer is, van banán-vanilia..gyümölcsös is van

meg még a [link]

erre mondják még h jó...


valamelyiket csak elfogadja...

2011. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön és amiatt nem fogad el semmit?Olyankor,ha az ínyük fáj,meg bármilyen fájdalomnál,elmegy az étvágyuk.Ha eddig nem volt gond az evéssel,szerintem ez lehet a baj.5 hónapos baba már ehet gyümölcsöt,párolt zöldséget.Azokat próbáltad már?
2011. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de már ha közelítem a cumisüveget felé már ordít. Sajnos már a folyadékot is megutálta, azt sem fogadja el, mert azt hiszi abban az üvegben is tápszer van. Eszik valamennyit, de azt mondták kevés az az 1 óra alatt 60ml 5x naponta. De többet nem eszik pedig látszik, hogy éhes.
2011. okt. 13. 18:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ő már 2-3 hónapja ezt csinálja, de egyre rosszabb. De ha úgy nézzük már születése óta, mert szopni sem akart.
2011. okt. 13. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az összes tápszert.. Kezd kanállal adni neki, és amelyiket elfogadja tedd bele a cumisüvegbe. Talán ez bejön.

Milyen tápszert eszik most?


Nekünk ami bevállt az a Milupa Milumil HA1 és hat hónapos korától a HA2.

2011. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos babánál már elkezdheted a hozzátáplálást, ha nem fogad el semmit, lehet, hogy a zöldség, gyümölcs püréket megenné.
2011. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Marianna0628 ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.Adj neki kajcit kanállal folyadékot pedig pohárból.Nem lesz könnyű de legalább enni és inni is fog.De a dokinak ez nem jutott eszébe?Vagy vidd el kivizsgáltatni nem-e fáj valamilye és azért nem eszik.De szerintem ne tuszkold neki az üveget mert mégjobban utálni fog enni.
2011. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Minden étkezésre gyümölcsöt vagy zöldséget adjak. De azt mondta valamilyen formában a fehérjére is szüksége van. Még most kezdtem el a kóstoltatást. Voltunk kórházban, de egészséges, csináltak labort, UH-ot, megfigyelték, nem tudják miért nem eszik.
2011. okt. 14. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!