Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van foglalkozás...

Mennyit van foglalkozás nélkül naponta a babátok? Mennyi idős?

Figyelt kérdés

Nekem 3,5 hónapos. Kaja után mindig leteszem játszani, kb. 1 óráig (vagy még több ideig) elgagyog a játékaival, vagy a babafoteljében játszva, majd tornázunk aztán ölbebaba és alvás. Ébredés után elölről.

Nem kéne vele többet foglalkozzak? Néha úgy sajnálom, hogy "egyedül" van, viszont ha jól elvan, akkor nem szeretném felkapkodni, nehogy később meg ne játszon majd önállóan.


2011. okt. 14. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja,:) örülj neki hogy jol elvan, a fiam most 15 honapos de néha ugy szeretnék 5 percet hogy wc-re menjek, ö is a kezdetektöl 1 percig sincs el egyedül.. én örülnék ha kicsit ellenne magában
2011. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi, jólesik amit mondtok.

Csak tudjátok mindenhol azt hallani, hogy a gyermekkel rengeteget kell foglalkozni. A védőnő is annyira dicsért a múltkor egy anyukát, hogy az bizony állandóan foglalkozik a gyerekével, egész nap verseket mond neki, meg egyebek, már 2 hónapos korától és láthatóan el volt ájulva tőle. Persze nem azért mondta, mert én elhanyagolom a gyerekem, tudom hogy nem megsérteni akart ezzel, de akkor is az jutott eszembe rögtön, hogy -bocsánat a kifejezésért,de "kapjon már be", kit érdekel és amúgy sem hiszem hogy valóban non-stop kizárólag a gyereke fejlesztésén munkálkodik.

Szóval sz*r érzés volt, na...

2011. okt. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!