Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsiságból, a szex hogy...

Kíváncsiságból, a szex hogy megy újszülött babás pároknál?

Figyelt kérdés

Bébicsősz vagyok most egy családnál, baráti szívessségből, vigyázok az öt éves fiúkra, a kisbaba azt hiszem egy hónapos.

Furcsálltam, hogy a szülők külön alszanak, meg ugyan a gyerek előtt nem hangosan, de én észreveszem, hogy sok a feszültség köztük, holott eddig azt hittem, jól kijöttek.

Ilyenkor a párok meddig nem szexelnek, vagy mennyire szakad meg az intimitás az új gyerek hatására? Elég szomorú látni... :(

20L


2011. júl. 29. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%

Szülés után 2,5 héttel már együtt voltunk, mármint volt behatolás is. Addig pedig másképpen elégítettem ki a Páromat. Orálisan, análisan, kézzel. Nekünk ebből nem volt gond, nálunk nem maradt ki a baba miatt semennyi idő, ha úgy vesszük. Sőt, kórházba menetel előtti napon is együtt voltunk :)

Azóta a kislányunk 13 hónapos, nekünk nem hatott a baba negatívan a szexuális életünkre.

2011. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleve van pár hét, amikor a szülés miatt nem ajánlott, utána már csak a szülőkön múlik.
2011. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajna voltak gondok, most kezd jó lenni 5 hónap után-
2011. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
1.vagyok, az kimaradt, hogy császárral szültem!
2011. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg vártuk a 6 hetet, az " első" összebújással! De az eszünkbe se jutott volna, hogy külön aludjunk! Szerintem ez két értelmes ember között nem lehet gond!
2011. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy különben szabad lenne szexelni?
2011. júl. 29. 13:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús nekem az első válasz, de mindenesetre furcsa, mert a kórházból olyan papírral engedik haza az anyát, amire az van írva, h 6hétig nem lehet házaséletet élni. Nekem el se múlt addig a vérzésem, ha akartuk volna se tudtunk volna. Amúgy a gyerek irtó sok energiát elvesz, és sokszor az anya emiatt ki is készül. És én is külön aludtam 2hónapig. No nem a férjem miatt, hanem mert nem akartam éjjel szaladgálni a gyerekhez. Mikor átaludta az éjszakát, "visszaköltöztem".
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jah, értem, köszönöm a válaszokat! De rossz... :( Az itt töltött idő és tapasztalatok, 150%-ban elvették a kedvem a családalapítástól... Egy horror az egész.
2011. júl. 29. 13:22
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Miért gyanús neked, hogy 2,5 hét után már együtt voltak?

Én is császárral szültem és nem véreztem jobban mint amikor menstruálok, mi is 2 hét után szeretkeztünk először,akkorra már rég elmúlt a vérzésem. És nekem hétfőn kellet befeküdni, de vasárnap este még együtt voltunk.

2011. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjen el a kedved!Hidd el,hogy az a 6 hét pillanatok alatt eltelik,mert levegőt sem tud az ember venni a gyerek miatt.

Úgy emlékszem,hogy nem vártuk meg a 6 hetet mi sem,mert szerintem a vérzésem 2 hét alatt elmúlt.De csak óvatosan,mintha most csinálnánk először.Ez tök természetes.De viszont tényleg a szülők hozzáállása kell ahhoz,hogy a gyerek ne fészkelje be magát a nemi élet elé.Második babánkkal vagyok terhes és csak néha adódik,hogy nem akarok ágyba bújni a férjemmel,de ez szerintem nem csak a terhesekre jellemző.És sose aludtam a férjem nélkül.A gyerek köztünk aludt el,de utána vittem a helyére és kész! :)

2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!