Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumpli helyett mivel keverhet...

Krumpli helyett mivel keverhetem a babának a fözelékeket?

Figyelt kérdés
4 hos babámnál elkezdtük a hozzátáplálást.Azt a tanácsot kaptam krumplival probálkozzak és ha azt megszokta keverhetem mindenfélével, hogy kiváltsuk a tápszeres étkezéseket(2).De a krumpli nem ízlik neki. mivel tudnám helyettesíteni?
2008. márc. 15. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Én anno gyümiket adtam neki, kekszel.A krumpli mellé főzz neki répát pl.az édesíti egy kicsit.Az én kislányom imádta a krumplit kis paradicsomszósszal keverve.Próbálkozz bátran.Max kiköpi,csak figyelj ne legyen puffasztó.Ezek a K betűs zöldségek.Sok sikert!
2008. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sosem ettek sima krumplit. Olyan nyúlós, nyálkás, ragacsos.... Úgy kezdtük, hogy tízóraira gyümi. Banán, alma, barack, sütőtök (tudom, ez zöldség). Ezeket összevariáltuk, aztán jött a főzelék (5 hós), krumpli a már megszokott gyümivel, répával, stökkel, és szépen sorban a többi zöldség. Ha 4 hósan kezditek, fél évesen lehet husit, sajtot adni. De addigra rengeteg zöldséget vezethetsz be. Szerintem béna tanács, hogy krumplival kezdjetek.
2008. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a krumplit nem szokták elsőre szeretni, mert nem nagyon van íze. Szerintem tehetsz hozzá már elsőre is répát.
2008. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha már répával eszi, akkor rengeteg féle dolgot főzhetsz neki: krumplit paradicsommal, céklával, cukkínivel, brokkolival, zöldbabbal, sütőtökkel és főzőtökkel, paszternákkal, borsóval, rengeteg mindennel.
2008. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a kekszet felejtsd el, glutént nem szabad még adni ilyen picinek...

Kezdheted gyümölccsel is, párolt alma, vagy reszelt alma; bár az én gyerekeimnek elsőre csak és kizárólag a banán jött be...

2008. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!