Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos koratol mostatok...

Mennyi idos koratol mostatok egyutt a babatok ruhait a tietekevel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy hónap után. A mosógép mindent tisztára mos.
2011. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél kb 1-2 hónapig, a másodiknál azonnal bevágtam mindent a miénk közé.


A férjem nagyon koszos kertészruháját mindig mindentől külön mostam, a többi cuccunk pedig nem volt mocskos (pl. az én melltartóm, pólóm, a nagyobb ruhácskái) hogy külön kellett volna.

2011. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3.hónaptól
2011. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk külön mosódik a gyerekruha, mert ha nem naponta mosok, akkor egy teljes adagot összetesznek ketten.

Ha naponta mosok-mosnék, akkor csak a színek szerint szétkapom a szennyest. A fiammal anno nyáron a hálóingeimmel együtt mostam a bébi holmikat, most a lányommal az első naptól mindenki mindenkiével.


Csak akkor mosnám külön a gyerekruhát, ha valamelyikünknek fertőző bőrbetegsége lenne, bár akkor is inkább a beteg ruháit külön. De ilyen nincs.

2011. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Első babónál még 1-2 hónapig külön mostam, a másodiknál már azonnal együtt mostam mindent. Egyrészt, ahogy előttem is írták, a mosógép mindent tisztára mos, másrészt inkább a szennyezettség mértéke alapján válogatom a ruhákat, nem az alapján, hogy kié. Hiszen apa ingeit sem mosom együtt a lovaglónadrágommal vagy az ő horgászós ruháival, ugye... Mosószert meg egyformát használok mindannyiunkra, így amiatt sem kell külön venni a gyerekruhát.
2011. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első hónapos kortól. Elején aggódtam, hogy irritálni fogja vagy valami gondja lesz, de semmi baja nem lett tőle.

A mosószer amúgy is ua. volt mind kettőnknek, az öblítő meg persze hypoallergén !

2011. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most 2 hónapos a kisfiam egyenlőre külön mosom a ruháit, 2-3 naponta összegyűlik egy adag.
2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első gyereknél kb 2 hónapig külön mostam, a második gyerek ruháinál úgy csináltam hogy a nagyéval mostam egybe, majd pár hét után a miénkkel is.
2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom és még mindig külön mosom a ruháit. Semmi különös oka nincs, így alakult. Hamar összegyűlik egy-egy adag.
2011. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hónapokig. Amikor elkezdett kúszni mászni, na onnantól már együtt mosom.
2011. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!