Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor a saját ruháitokkal mostátok az övét is, nem pedig külön?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. febr. 23. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdettől a mieinkkel együtt mosom, persze kevesebb öblítőt használok, de pl nem külön babás mosószert. Ha valami extra koszos a mieink közül, azt nyilván nem rakom bele. Plusz vasalok mindent, a saját ruháinkat is.
2011. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Mind a 4-nek külön mostam 1,5 éves koráig. Ennyit ők is megérdemelnek... Egy újszülött holmiját nem teszem össze egy izzadt, koszos ruhával, nálam ez alap.
2011. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

8 hónapos korától kezdve. De csak azért, mert túlságosan bevásároltam dreft sensitive mosószerből és lenor sensitive öblítőből. Ahogy elfogyott, együtt mostam a miénkkel.

De olvastam már ilyet az oldalon, hogy anyuka véleménye az volt: soha nem mosná együtt a bugyijait a gyerek ruháival (a tisztasági betét fogalmát persze nem ismeri), úgyhogy még az 5 éves gyereknek is külön mosnak.

2011. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

az első pár hétben mostam csak külön. akkor is csak azért, mert annyi volt a lebüfizett, összeanyatejezett, pisis, kakis stb. cucca, hogy minden másnap megtelt vele a gép.

amikor már nem volt ennyire sok rá a mosnivaló, a miénkkel tettem be. apa fizikai munkát végez, a munkásruháit teljesen külön mosom a többitől.

ja és kezdettől folyékony tomi+lenor, foltokra gallszappan. egyéves a fiam, gyönyörű szép a bőre.

2011. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2 éves lesz de nem is tervezem külön mosni.Ariel kapszulát használok mind 2 mosáshoz de neki Lenor sensitiv öblítőt veszek és teszek hozzá mindig vanisht.Külön szennyes tartója is van.
2011. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jöhetnek még!!!!!!!!!!!!! Nagyon érdekel a dolog!:)


Az én babám 3 hónapos. Nem akarom még a mieinkkel mosni, de kíváncsi vagyok, hogy ki hogy csinálja?!

Én amúgy a mosáshoz mosódiót és mosószódát használok, öblítőnek pedig a Lenor sensitive-et, minden ruhához (a miénkhez is).

Mégegyszer köszi!

2011. febr. 23. 16:50
 7/18 anonim ***** válasza:
enyém 8 hós múlt, még külön mosom ,külön tárolom, és a szennyesét is külön tárolom :S lehet akkor hamarosan ez megszűnik...
2011. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én kezdetektől együtt osom, kivéve ha összejön csak babaruhából 1 mosás.


vagy mosódióval, vagy Persil sensitive-vel mosom, öblítőt nem használok. (az benne marad az anyagban. nem akarom, hogy azt nyalogassa, amikor csócsálja a pelust, meg a bőrét is kikezdi.)

2011. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kb. 6-8 hónapos koráig mostam külön a kislányom ruháit. Aztán apránként kerültek egybe. Egy pólómat ki akartam mosni, bedobtam az övéi mellé. Aztán az ő egy-egy ruháját az enyémek mellé. Pár hét múlva pedig már mindent vegyesen, szín szerint mostam.
2011. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20 hónapos fiam van és még mindig külön mosom a ruháit. Ugyanazzal a mosószerrel, öblítővel, de külön.

Szerintem már csak megszokásból. :)

2011. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!