Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak ajanlanatok...

Angliai anyukak ajanlanatok legzesfigyelot?!

Figyelt kérdés
2 erzekelolapoast szeretnek, de eddig meg nem talaltam sajnos
2011. okt. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem Angliában éllek, de mi onnan rendeltük. BabySenseII. és nekünk bevált. ha jól tudom 70-80font körül van.
2011. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszonom szepen:)

lehetne par kerdesem?

pl tenylegesen 2 erzekelolapos vagy csak a kepen van annyi?

milyen funcioi vannak? pl: homero, babyor stb...

a lanyunknak 2 fajta legzesfigyelot is vettunk...az egyik borzalmas( 1 erzekelolapos) volt a masik angel care jo volt, de szinten csak 1 erzekelo lap van hozza, es ehez nem is lehet tobbet csatlakoztatni ( ac 401)

2011. okt. 16. 17:02
 3/5 anonim válasza:

pont nem rég írtam ki, ugyanezt a kérdést, és mi ilyen vettünk:


[link]

2011. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amit mi használtunk az 2érzékelös volt, vagyis jobban mondva 4, mert ikreseknek volt. De 2bemenetel volt hozzá 2 elosztóval, úgyhogy akár 2 akár 3 vagy 4 lapot is használhatsz hozzá. Az én babáim már nagyobbak, de ha beteg, akkor 3szokok a matrac alá tenni egynek és kiválóan működik, nem riaszt feleslegesen és ha egyik lapról lecsúszik, vagy álmába kicsit arrébb kúszik akkor nem riaszt, úgyhogy nem kell feleslegesen ugrani. Nekünk ezt még a kórházban ajánlották, mivel koraszülött bébik voltak és mondhatom életmentő volt. Amit te írtál azt sajna nem ismerem. Úgyhogy igazán viszonyítási alapom sincs. A csomag tartalma:


2 db érzékelő párna


vezérlőegység


csatlakozó kábel

(ami esetleges megtörés esetén könnyen pótolható, bármilyen számítás technikai boltan kapható)

2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy ha egy bemetel van hozzá, megoldhatod úgyis, hogy veszel még egy lapot és egy elosztót és akkor nem gond az egy bemenetle, mert ugye a miékhez is 4lap volt, de bemenetel csak kettő. De a BabySenseII páros lapokal gyárt, úgyhogy itt nincs ilyen probléma. Ha esetleg nem akarsz új készüléket venni de van egy lapod meg egy 1bemeneteles készüléked, akkor vegyél ugyanolyan lapból mégegyet + elosztó és kész. De szerintem egyszerübb újjat venni. :D
2011. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!