Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra sírás után fárad el...

Hány óra sírás után fárad el annyira, hogy belealudjon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2 hónapos kicsi fiam, hasfájás miatt éjjel 2 és 5 között VÉGIG sírt kézben is, ringatva is, letéve is mindenhogy...
2011. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már nem aktuális, mert most tanúja lehettem :( 2 és fél óra.

Egyébként én is ilyen "szívtelen dög" voltam, nem tudtam 2 és fél órán át kézben tartani pláne így, hogy ott is sírt. Ezért idemenekültem. Nem hiszem, hogy én voltam az első így.

2011. okt. 17. 14:53
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, de szerintem is szívtelen, aki 5 percnél tovább leteszi, hogy majd magától abbahagyja a sírást.

"Szélcsöves"

2011. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Tehát sírt a gyereked,és te ideültél netezni?Közben pedig vártad hogy mikor hagyja abba?
2011. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Szegény kisbaba!...
2011. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom mekkora babákról írtok. Èn a majdnem egyévest nem ringatom leteszem sír. Bemegyek vigyor. Kijövök sír. Mindeközbe hullafáradt. Nem kell agysebésznek lenni hogy rájöjjek manipulál. A most 3 évest nem hagytam sírni ilyen szituba ringattam. Eredmény a mai napig mellé kell feküdni éjjel átjön. A kicsi elalszik egyedül nem sír kb 2 hét volt a sírás amíg megszokta. Èjjel 11-12 órát alszik szó nélkül az ágyában .
2011. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem érzem úgy, hogy magyarázkodnom kéne, de:

a kanapé az ágya mellett van, ahol a laptopom, vagyis igen, nem tartottam 2 és fél órát a kezemben az üvöltő gyereket, hanem hmmm, hánykor is írtam ki a kérdést? Amikor már teljesen elkeseredett, kétségbeesett, tehetetlen voltam, letettem az ágyába, és valamit csinálnom kellett, ezért kiírtam ide a kérdésem. Miért? Mert nem dohányzom, nem iszom, nem ütök a falba, ha ideges vagyok, de olyan szintű feszültség gyúlt fel, hogy valamit tennem kellett, ezért ide menekültem.

Ennyi!

Nem vagyok rossz anya! Nem "szegény kisbaba", csodálatos, szerető, gondoskodó anyja, apja van, aki nagyon szeretne mindig nyugodt, kiegyensúlyozott babát, mindent megtesz ezért, órákat ringattam a gerincsérvemmel hasfájós korszakában, tartottam a rágókáját a szájához, mert olyan korán jöttek az első fogak, hogy nem tudta fogni, stb.

2011. okt. 17. 15:32
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

:) nyugi, sz.rd le a szuperanyákat.

ha ez vigasztal, az én babaám MINDIG sír elalvás előtt, amikor berakom az ágyába. berakom, megsimogatom, kijövök, sír-nyűglődik, elalszik. van, amikor 1 percig, van, amikor 10 percig. próbáltam ringatgatni, de nem jött be.

első gyerekem 8 hónapos koráig üvöltött elalvás előtt, minden este feküdtünk mellette az ágyban és 1,5 óráig énekelgettünk neki, miközben ő üvöltött. egyik nap elegem lett és este bevittem a saját szobájába, beraktam a kiságyba, elköszöntem és kijöttem. azonnal elaludt, szinte hálás volt, hogy békén hagytuk.

úgyhogy ennyit erről:)

2011. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

előző vagyok.

még annyit, hogy én dohányzom, és rengetegszer volt olyan, hogy mikor már nem tudtam vele mit csinálni, mert ordított, és az általad is említett feszültség a tetőfokára hágott, akkor kimentem cigizni(persze az ablakból néztem a babát, hogy jól van-e)

2011. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A hugom kislánya hasfájós volt és előfordult,hogy nagyon minimális megszakitásokkal 12 órát is végig üvöltött,kézben is..felváltva tartottuk ,ringattuk,amit eltudsz képzelni..mégis.

Kb 1 hónapig..jó,hogy nem bolondult meg a tesóm..aztán elmúlt szinte egyik napról a másikra...azóta egy aranyostündérvirágbogár:)persze ezelőtt is az volt csak

"állandóanüvőltőaranyostündérvirágbogár":DD

Minden elismerésem a tiétek !

2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!