Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra sírás után fárad el...

Hány óra sírás után fárad el annyira, hogy belealudjon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:30
1 2 3
 21/24 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 16 hónapos és messziről elkerüli ismét a kiságyát.Mikor elkezdtek a fogacskái kibuji akkor nagyon nyügös.síros volt+elkezdett fölálni és onnan kezdve csak álldogált a kiságyba.Jött a ringatás,fotelban a hasamon aludt el.De aztán lassan lassan visszaszoktattam a kiságyba.Megint jött egy fog kicsit sírosabb volt és apám ezzel a felkiáltással ki is vette az ágybol"Nálunk nem volt szokás,hogy srjanak a gyerekek"!Na azóta nincs ágyba alvás.Probálom a napközbeni alvást ujra az ágyába de csak üvöltés a vége.És én nem birom sokáig max fél óra.Pedig tudom csak igy lehetne őt visszaszoktatni ismét.Probálkozom idővel majd csak sikerül.

2011. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hála istennek nekem ilyet nem kellett megélnem, volt, h nehezen aludt el...na hazudtam, általában nehezen alszik el. Szóval volt már, h zokogva hívtam anyukámat, h 2 órája altatom a gyereket, és annyira szeretnék megfürdeni, és egy kicsit magammal foglalkozni. Erre a válasz: ülj le az ágy szélére, és TE próbálj megnyugodni. Ha te is nyugodt vagy, megnyugszik ő is. És jééé! Így tettem, simogattam közben, és 2 percen belül aludt. Ez azóta is működik. De tényleg sokszor nincsen mit tenni, és csak gyűlik a feszkó. Viszont van egy ismerősöm, hála az égnek már nem beszélünk, de ő meg konkrétan beraja a kiságyba, és rácsukja az ajtót. ennyi. ha bemegy ráüvölt, és újra becsukja az ajtót.ezt a gyermek 5 hetes kora óta játszák, most lesz 2 éves. az ő fia 6 órát bírta. :( teszem hozzá le is van maradva értelmileg a kisgyerek.
2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

SZÖVEGÉRTELMEZÉS!!!!! lepontozós szuperanyák

mielőtt automatikusan lepontozol, olvasd már el a hozzászólást, bmeg! (nem a kérdezőnek szól)

2011. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Eloszor is minden baba mas, van akit csak leraknak es egy perc nyuglodes utan elalszik, van akit orakig kell ringatni es ugy alszik el. De van olyan baba is akinek akarmit csinalsz ordit, meg ha ringatod, hordozod stb. es ez egy ido utan igencsak kimerito tud lenni.Tapasztalatbol beszelek es aki meg nem jart hasonlo cipobe az kigyot-bekat rakiabal az ilyen anyukara.
2011. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!