Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen rossz kedvü a 7...

Miért ilyen rossz kedvü a 7 honapos babám? Pár napja keveset mosolyog nekem sem örül ha elmegyek és hazaérek sem mosolyog, söt már az apjának sem nagyon, pedig régen mikor jött haza munkábol nagyon örült neki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak változik.Ha nem látod rajta hogy esetleg fájna valamije,amúgy nyugodt,nem sírdogál,akkor csak most ilyen korszaka van,nyugi.

Lányom 9 hónapos elmúlt,és most lett apás,eddig én voltam a minden,most meg ellők magától,sír nálam,ha apa is ott van-ez nem azt jelenti hogy engem már nem szeret.

2009. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog van a dologban.. :-) Az én kislányomnál is ugyanez volt, mint nálatok, már ki voltam borulva, hogy elrontottam valamit, már nem szeret. Aztán már enni sem nagyon akart, igy gyanakodni keztem. S hát szegénynek a jobb felső örlőfoga akar kibújni, ami ugye nem látszik. Én adtam neki vibrocul homeopátiás kúpot, és azóta ismét vidámabb, jobb lett a kedve.. Hát remélem, tudtam valamit segiteni.
2009. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!