Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhes vagyok, és nem...

Edus83 kérdése:

18hetes terhes vagyok, és nem érzem még a picimet, vagyis nem tudom mit kell éreznem! És mi volt a legkésőbbi idő pont amikor először éreztétek? Ügye ettől nem vagyok rossz anyuka? Első babás vagyok és mások már régen érzik!

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 15:28
 1/10 anonim válasza:
Nekem 18 hetesen mozdult meg a kislányom,a pocim jobb oldalán egy nagyon halvány kaparás szerű érzést éreztem:)Ne félj...
2009. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első babánál nem ritka a 22-24 hét környéke, szóval nyugi. Nekem is a 22. hét óta mocorog minden nap.
2009. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Baratnom is mindig szegeny ezert aggodott, hogy miert nem erzi meg a babat mikor masok mar 17-18 hetesen erzik. Majdnem 21 hetes volt amikor eloszor erezte. Meg ratett egy lapattal nalla az is, hogy a vedono folyamatosan azt kerdezgette a 19 het korul, hogy: 'meg mindig nem erzi a babat?' Mintha torveny szeru lenne. Szerintem nyugodj meg ez is ugyanolyan egyen fuggo mint a terhessegi tunetek. Nincs egyforma terhesseg meg egy kismama belul sem nemhogy masokkal hasonlitgassuk ossze magunkat. :) Dehogy is vagy rossz anya ilyen eszedbe ne jusson!! A baratnom is kituno anyuka es most mar 15 honapos a kislanya!
2009. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,kedvesek vagytok!!Elég le lombozó mikor azt olvasom ,hogy 17hetesen egész nap ficánkol a picijük én meg semmit nem érzek:))!!!Pedig nem vagyok duci sem.
2009. szept. 8. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs gond, nem vagy rossz anya!!!! Nekem szerencsém volt, mert a 14 héten már éreztem valamit, aztán egyre jobban. A barátnőm a 24. héten érezte először, és gyönyörű egészséges és nem pici babája lett!!!
2009. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Én a 16. héttől fogom arra, amit érzek, hogy ő az, de még most is, ha dolgozok, és nem figyelek nagyon oda, nem mindig érzem, ha megmozdul. Mostanában éppen olyan rángatózásfélét érzek, vagy 2-3 alkalommal volt az elmúlt 4 hétben olyan, hogy úgy éreztem, mintha kifelé bökdösne. Nem olyan könnyű azért érezni, főleg, hogy nem tudod, mit is kellene érezned.


Ne aggódj!

20 hetes pocis

2009. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ne aggódj! Egyébként én is pont 18 hetesen tettem fel ezt a kérdést, már teljesen rá voltam pöröve a témára, mert négy kolléganőm is babát vár és kb. egy idősek vagyunk (+- 1-2 hét)és már az is állította, hogy érzi, aki 15 hetes volt. Aztán 18+4 naposan bejelentkezett a babánk 4-5 egyértelmű rúgással, látszott kívülről is és a párom is érezte. Talán már korábban is érezhettem volna, csak nem tudtam mit is kell pontosan éreznem.

Szóval ne aggódj, bármelyik pillanatban jelentkezhet. Egyébként teljesen időben vagy, még a 20-22 hét sem késő.

2009. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinel egyforma ez nyugi,de a legelso megmozdulast meg kell jegyezned nekem legalabbis azt mondta a vedonom mert fontos,ugyhogy nagyon figyelj majd.Nekem kezdettol fogva rugdosott a fiam nem volt buborek meg belmozgas.olyan erzes mintha a kozepso ujjadal mefricskazod az also alkarod na olyat erzek en.
2009. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,nekem is a 20. hét környékén mozdult meg először.Utólag visszagondolva bökdöséseket éreztem,de nem tudtam,hogy ő az.Aztán egyszer csak rúgott egyett.Hamarosan te is megérzed!
2009. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a nyugtató szavakat!!Kedvesek vagytok:))!!!
2009. szept. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!