Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kisfiam. Eddig...

3 hónapos a kisfiam. Eddig szinte minden percet együtt töltöttünk. Mostanában egyre inkább szeretnék egy kicsit egyedül elmenni valahová mint régen. Ezek szerint rossz anya lennék, vagy természetes amit érzek?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam. Eddig szinte minden percet együtt töltöttünk.Mostanában egyre inkább szeretnék egy kicsit egyedül elmenni valahová mint régen , de még nem mentem ,mert közben lelkiismeret furdalásom van,hogy "meg akarok tőle szabadulni".Olyan rossz ettől a közérzetem,hogy ma is apa kelt fel vele reggel,pedig éjjel is Ő etette , úgyhogy nekem kellett volna.Más is van így ezzel?
2008. szept. 7. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapos a kisfiam. Talán most "értem" meg rá, hogy anya legyek és már nem annyira vágyom el itthonról nélküle. Vagyis vágyom, de már nem tudnék. 3 hónaposan nagyon nehéz, főleg, ha hasfájós a babád vagy keveset alszik. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, szerintem szinte mindenki így van vele. Vagy kövezzetek meg, de én így voltam. Ha van segítséged, akire hagyod a babát, menj, akár boltba, vagy sétálni, jobb lesz. Nekem sajnos nincs és nem is volt segítségem. Ha kipihentebb vagy agyilag, a babádnak is sokkal többet tudsz adni magadból.
2008. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hagyhatod az apukára vagy a nagyszülőkre a gyereket. Nálunk a nagymama szokott vigyázni rá. Ennyi kikapcsolodás nem árt.
2008. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, ez szerintem természetes. Gondolj bele,3 hónapja be vagyunk "zárva" és más "dolgunk" nincs, mit a gyereket nevelni. Nekem is már sok, sőt a férjem úgy gondolja, hogy a gyesen lévő anyuka dolga, hogy ellássa a gyereket. de szerintem ezen osztozni kell, és munka után igenis ő is fogja meg, és hétvégén legyen vele sokat, amikor tud, máskor úgyis dolgozik. Mi miért vagyunk 24 órás szolgálatra "ítélve"?

Férleértés ne essék, én is imádoma kicsim, szeretem ellátni, csak néha jó lenne kicsit kiszakadni, és "megfeledkezni" az állandó figyelésrő.

Én is elmennék már a városba csavarogni egyet, nézelődni vásárolni, fagyizni egyet... (falun lakunk fél órára a nagyvárostól...)

Szóval egyáltalán nem vagy rossz anya, sőt!!! Magaddal is kell törődnöd, kell egy kis kikapcsolódás is!!:-)

2008. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy rossz anya, azért mert kell egy kis idő, hogy feltöltődj!!! Az én kislányom 7 hónapos, bizony előfordul, hogy időnként ki van adva bérbe a nagyiknak, mert ugye pici babával nem lehet nagybevásárlást, fűnyírást stb.. csinálni. Nincs belőle problémája, naggyon jókedvű, bárhol jól tudja érezni magát, persze ismerősökkel körülvéve :)))
2008. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Detto.Ugyanezt erzem en is en babam is harom hos.En is szeretnek kicsit egyedul lenni magammal foglalkozni,es ezert lelkiismeretfurdalasom van.Bar en ugysem tudok kulfoldon elek nem tudnam kire bizni a babokamat.Ha te teheted bizony tedd meg.Szerintem egy idore ujabb erot ad.
2008. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!