Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek későn kezdett el a...

Akinek későn kezdett el a babája beszélni, de akkor már mondatokban, az hogyan történt?

Figyelt kérdés
Kissé már meg vagyok ijedve mert a 16,5 hónapos lányom szinte semmit nem mond. Korábban voltak szavai, ha írtam volna lenne kb. 20-25, de ebből mára kb. 5 maradt.Mondta a védőnő, hogy majd később mondatokban kezdi el. Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan történik? Egyik nap még semmi, aztán másnap megtörténik a csoda? Aggódom.
2011. okt. 18. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
MAjd, ha 3 éves, akkor aggódj, most felesleges. Kérlek ne magyarázz be semmi betegséget, még csak 16 hónapos.
2011. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam májusban volt 2 éves.Státusz vizsgálati kérdés:beszélget?Nem,de megérteti magát én meg szavakkal fejezem ki,hogy ő mit szeretne.Nem gond egyszer csak már azt vesszük majd észre,hogy beszél ,vágja rá a védőnő.Mostanra ez így is van!Nem viszi túlzásba még most sem,de beszélget.Minden rendben lesz!
2011. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!