Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen kezdette el...

Mennyi idősen kezdette el mondatokban beszélni a gyermeketek és milyen nemű?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Két lányom van, az első 2.5 évesen, a második másfél évesen kezdett el mondatokban beszélni.
2011. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy éves 7 hós korában rakta össze a szavakat úgy,hogy mondatnak nevezném.

Előtte is tett össze szavakat, de csak max 2-3 darabot,az még nem mondtat.

Kislány.

2011. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az első 18 hónaposan fiú

a második 28 hónaposan szintén fiú

2011. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiam van es keson kezdett beszelni, ket es fel evesen.

Elotte csak szavakat mondott, neha sokat, neha alig mondott parat. Ebbol gondoltam, hogy tudna beszelni, ha akarna, de abszolut nem akart.

Akkor meg hirtelen megeredt a nyelve. A kiejtese nem szep, de alakul az is, viszont osszefuggoen beszel, ismetel is mindent es vitatkozik.

A kisebbik fiu masfel eves, par honapja mar kb 10 szot mondott, ket honapja meg az Anyan, Apan kivul semmit nem mond ki.

Hat, ilyenek ezek a fiuk...

2011. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt a fiam mikor 3-4 szavas mondatokban kezdett beszélni,persze a javát csak én értettem:)
2011. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évesen 2-3 szavas mondatokat már mondott, 2 éves korára majdnem hibátlanul beszélt. kisfiú
2011. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 évesen folyékonyan beszélt. Fiú
2011. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!