Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ a babátok járássegítőt...

Használ a babátok járássegítőt? Nem bébikomp! Megérte megvenni? Mennyi idős koráig használta a baba?

Figyelt kérdés

Nálunk a bútorokba nemigazán tud kapaszkodni, mert olyan kialakításúak. A babám 8 hónapos, rajtam húzza fel magát állásba, de nekem ez fáj, mert nagyon durván kapaszkodik, marja a mellem-az arcomat hozzá, ezért gondoltam, hogy szükséges lehet valami játék, amin egyedül fel tudja magát húzni és hasznos is. Véleményetek? Ötletek mi lenne neki jó játék???

Köszönöm


[link]


vagy valamilyen olcsóbb verzió.


2009. szept. 21. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet én is fogok venni jövőre a lányomnak,ezt a fajtát,mert 2 az 1ben:)Legalább nem kell a kismotorra sem költeni külön:)

[link]

2009. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia.Véleményem szerint ezek a járássegítők,mint amugy a nevük is mutatja,csak járni tudó babák tudják használni.Nekünk van,mert kapott egyett,de én nem vettem volna,elgurul és nagyon balesetveszélyes tud lenni.mi most asztalkának larakva használjük,mert a sok kütyüt nagyon szerti rajta.nagyon ingatagok ezek a játékok,szerintem.
2009. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok, milyen tárgyon-játékon tudná magát felhúzni állásba, mert egyfolytában rám mászik, mert fel szeretne állni.
2009. szept. 21. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem és nem is vennék. Ugyanis ezzel nem alakul ki az egyensúlyérzéke, hátráltatja a járásfejlődést. Ha még nem tud menni, akkor nem biztonságos, mert hasra tud vele esni. Küszöbön megakad. Meg tanul ő ilyen nélkül is járni, ezt a pár hetet meg ki kell bírni.
2009. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a dohányzóasztal volt az egyetlen olyan hely, ahol az elején meg tudott kapaszkodni. Később már az ágy matraca is jó volt. Én szereztem neki jó erős karton dobozt (de tényleg nagyon erős legyen, esetleg béleld ki belül), neki támasztottam a falnak, hogy nehogy eldőljön...na, azt imádta.
2009. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajna,ez egy ilyen időszak,engem is állandóan mart,ha fel akart állni.Ezt át kell vészelni,illetve megmutatni neki hol tud felálni a lakásba.

A járássegítő nagyon veszélyes,semmi értelme,valóban balesetveszélyes.Azzal sem fog tudni felállni,mert elgurul.Lépegetés közben egyfolytában fognod kellene,nehogy elessen.Az én fiam is csak azóta tudja használni,mióta stabilan megy.Már van annyi egyensúlyérzéke,hogy ha meglódul is,megtudja tartani magát.És még így is vannak esések...

2009. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A járássegítő valóban akkor hasznos, amikor már fel tudja húzni magát. A második hozzászóló által javasolt járássegítőnk van nekünk is, a fiam imádta, de tényleg csak akkor hasznos, ha már elég stabilan áll. Egyébként eldől, elesik vele.

Az én fiam is felhúzza magát mindenütt, leginkább a puff, illetve a dohányzóasztal a célpont. Belém is sokszor belekapaszkodik, igen, elég fájdalmas, de ez csak egy ideig tart.

2009. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kartondobozos ötlet tetszik. Valami hasonlóra gondoltam. Köszönöm. Nem veszünk járássegítőt.
2009. szept. 21. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a FP-nak van golyóbedobós zsiráfja, ami állássegítő is egyben. Az én fiam azon huzta fel magát először és azóta is szeret, most egy éves múlt. Ha bedobod a szájába a goyót zenél és legurul körbe a nyakán a lábához. Ez az egy játék amit nem bántam meg hogy megvettünk és hasznos is, és még sokáig tud majd vele játszani is.

Fp zsiráf: [link]

2009. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan fp van mint az első válaszadónak.

Csak ajánlani tudom egyáltalán nem ingatag ég 2 az 1ben.A lányom akkor kezdte el használni amikor fel tudta már magát húzni de egyedülmég nemtudott elindulni.Imádta.Mondjuk az elején amig rá nem érez persze ott kell lenni mert gyorsan guritja akkor esés lesz belőle,de hamar rá fog jönni a technikájára.

És még mindig tologatja pedig már tud járni egyedül is,úgyhogy lassan összecsukom és a motorozást fogjuk megtanulni.

2009. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!