Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kb.2 honapos babát tápszer...

Aki kb.2 honapos babát tápszerez, az mit ad neki inni? Vagy nem kell innia? és mennyi ml tápszer kb.1 etetés?

Figyelt kérdés
100 ml?és ugyanugy napi 5 ször mint az anyatejesnél?
2010. febr. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi tápszert adj neki, amennyi a tájékoztató ír és majd észreveszed, hogy elég e neki. Annyiszor eszik egy két hós baba, amennyiszer megéhezik.
2010. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit csinálj neki, amennyi a tápszeres dobozon van irva elsőre. Azt neked kell tudnod, hogy eddig hányszor evett a baba, igaz a tápi nehezebben emészthető, igy lehet később éhezik meg a baba. Én annó próbáltam mellette teáztatni is, de nem fogadta el, pár milit ivott csak annó, szerintem felesleges mást innia még.
2010. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem örökbe fogadott babám van, tápszeres volt kezdettől. A dobozon a korának megfelelő mennyiséget készítettem neki mindig, többnyire még maradt is belőle.

Ugyanúgy jelzi ha éhes, mint az anyatejes, fogod látni.

Én külön vizet, teát nem adtam neki a tápi mellett, nem is igényelte. Csak amikor elkezdtem hozzátáplálni, 4,5 hónaposan, akkortól kapott inni.

11 hónapos anyukája

2010. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kezdettől fogva tápszeres, de én 3 hetes korától adtam is neki inni teát és vizet váltva. A védőnőnk mondta hogy az anyatejes babának nincs szüksége más folyadékra, de a tápszer szárít, mint pl a kamilla és szomjasak a babák tőle. Igy két etetés között én megkínáltam teával vagy vízzel, el is fogadta mindig.
2010. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!