Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a babakocs...

Meddig használtátok a babakocsit? Hány hós volt a babád?

Figyelt kérdés
én néha nézek nagyokat, hogy még 2-3 éves-t is tolnak a babakocsiban
2011. okt. 18. 16:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem akartam én senkit megbántani csak nem értek egy két embert... nyilván akinek van oka tolni a gyereket az tolja nyugodtan, de azon am is látszik hogy muszáj bele rakni a gyereket ezzel nincs is semmi baj, én konkrétan mondjuk a vidéki anyukákra gondoltam, teljesen látszik h kényelemből teszi, és ezzel csak lustitja a gyereket...

2011. okt. 18. 20:46
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

az hogy elindul egy gyerek. A fiam másfél éves és még alszik is a babakocsiban. Majd azért nem megyek el itthonról mert fáradt...

Onnantól nem kell a babakocsi amirtól fogja szépen a kezedet, és nem fárad el a sétában, már nincs meg a babakocsiban.

Az kéne, hogy a pesti belvárosban kiessen egy kocsi elé, vagy a kertvárosban bedugja a kezét egy kerítésen... elég nehéz megtanítani a sétálás szabályait. Mi biztos még sokáig használunk babakocsit.

2011. okt. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!