Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki babaviz helyett forralt csapvizet használ a picinek, olyan 3-4 honaposnak?

Figyelt kérdés
persze városon gondolom,ahol tiszta minöségü csapviz van.
2010. júl. 1. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az én lányom 4 hós. újszölött korától forralt csapvizet kap. semmi baja.
2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Így van ,én mind 3 gyermekemnél forralt visszahűtött vizet használtam ha kellett.
2010. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én születése óta forralt csapvizet használok. Most 5 hónapos a babám.
2010. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár a gyerekeim már 16 hónaposak, még mindig kapnak tápszert. Kezdettől fogva forralt csapvízből készítem, bár van feltéve vízszűrő is a mosogatónál a csapra, azon keresztül engedem hideg vizet forraláshoz. Egyébként itt elég normális az ivóvíz is (Szolnok/Tisza) bár mostanában volt, hogy vettem babavizet is, mert akciós volt de amúgy nem szoktam.

Kb másfél litert forralok fel egyszerre, az elmegy egy nap alatt, van, hogy több is. Lefedve van a lábasban, amit csak kizárólag erre a célra használok. Néha vízkőteleníteni kell a lábast sajnos... olyankor elgondolkodom rajta, hogy mégis inkább venni kellene a palackozott babavizet...?

2010. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én Pesten élek, születésétől forralt csapvizet kapott a tápszerhez a babám, most 8 hónapos.
2010. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sosem adtam baabvizet, sima pesti csapvizet forraltam.

4-5 hós korától próbáltam neki teát/vizet adni tavaly nyáron melegben, mellett csak ciczett.

2010. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sosem ivott még bébivizet, drága luxus. Forralt csapvíz.
2010. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En is forralt csapvizet adok, sima vizforralobol, mar szuletese ota. 5 honapos
2010. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a babavíz csak üzlet. semmi baja nem lesz a forralt csapvíztől, régen sem volt babavíz.
2010. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is, most 5 hós
2010. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!