Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermekeddel elmennél...

1 éves gyermekeddel elmennél egy ilyen 7 éjszakás hajóútra?

Figyelt kérdés
Savona (Olaszország) - Marseilles (Franciaország) - Barcelona (Spanyolország) - Palma de Mallorca - Cagliari (Szardínia) - Palermo, Szicília (Olaszország) - Civitavecchia/Róma (Olaszország) - Savona (Olaszország)
2011. okt. 20. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen hajó? Hajóztatok már vele? És ha nem bírja?

Gyerekorvos van a hajón? Egy 1 éves gyerek bármikor belázasodhat például.

2011. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze. Voltunk is,igaz nem hajóúton, hanem francia körúton. 3 gyerekkel 5,3,1 évesekkel
2011. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. Lázcsillapítót lehet vinni magaddal baj esetére. De mi is utazunk, igaz nem hajóút, de eddig sosem volt olyan gond, amihez doki kellett volna.
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon soknak tűnik egy hétre. Mennyit utaznátok egy nap és a nap többi részében mi lenne a terv? Mert itt vannak látnivalók bőven, egy felnőttnek is mozgalmasnak tűnik. Nyugisabb programot szerveznék ilyen pici babával. De ez az ő jellemétől is függ.Ha szokott a jövés-menéshez, alappvetően nyugodt, akkor lehet, hoygh elvinném egy ilyen útra
2011. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én speciel nem. Csak rizikó, élvezni nem fogja jobban, mintha a Szundi sétahajóval tennénk egy kört a Dunán.
2011. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom ez az út nem arról szól, hogy a gyerek lásson sokmindent. De a legtöbb baba elvan ebben a korban akárhol. Ti pedig mehettek és nézelődhettek.

AMikor mi mentünk akkor is a kicsi a hátamra kötve,a a nagyobb az apja hátán, az 5 éves pedig már rohangált.

Nekik még elég ha veletek vannak,mindegy hogy hol.

2011. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi voltunk, igaz, hogy 2x 1 naposon reggeltől-estig, de nem volt semmi gondunk. Tudott normálisan enni, inni, cicizni, játszani, szaladgálni a hajó zárt belsejében, aludt ölben, babakocsiban. (Görögország)


Gyógyszereket meg úgy is viszel magaddal. Szerintem menjetek nyugodtan, csak a kis megszokott játékát, ágyneműjét vigyétek magatokkal és amennyire lehet tartsátok a napirendeteket!Jó pihit, kikapcsolódást! :D

2011. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen, csak nyomná a kezünkbe valaki a jegyet! :-)) Mi kétszer is voltunk már vele Olaszországban, először 9 hónapos volt, másodszor 13 hónapos. Teljesen jó volt, nagyon jól éreztük magunkat, neki az volt a lényeg, hogy apa-anya ott vannak, minden máshoz szuperul alkalmazkodott.
2011. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató hallani hogy mások is voltak kisbabával és nem volt semmi gond..........!


Reméljük jól sikerül.

2011. okt. 20. 16:26
 10/11 anonim ***** válasza:

15:38, gondolhatod, hogy nem a baba kedvéért mennek hajókázni....


Mi is voltunk babával, semmi gond nem volt. Előtte a gyerekorvosunkkal felírattam mindenféle gyógyszert, és mindent vittünk magunkkal. Minden állomáson, ahol kikötöttünk, előre kinéztem egy magánrendelőt a neten, ha neadjisten valami nagy baj lenne. Hála Istennek minden rendben volt.

2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!