Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez babavíz vagy csapvíz?

Tápszerhez babavíz vagy csapvíz?

Figyelt kérdés
Ha a baba vizet adom azt nem kell felforralni de az nem túl hideg azaz feloldódik benne a tápszer?
2011. okt. 20. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer halál kómásan a hűtőből kivett babavízbe tettem a tápszert és simán össze tudtam rázni. Utána mikróztam.

Általában előbb mikróban megmelegítem a vizet, beleteszem a tápszert és megkapja a baba. A kész tápszert nem szoktam mikrózni. Olyan cumisüvegem van, ami nyugodtan mikrózható.

Ja és csak babavizet használok, nem bukik a gyerek tőle. Ezt a csap vizet még én sem szívesen iszom, nem hogy a lányomnak adjam, annyira nem jó. Vagy Szentkirályit vagy Jana baba vizet veszek. Árban sem veszélyes.

2011. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én mióta babavízet használok naponta van kaki, viszont a csapvíztől 3 naponta kúpozni kellett. És amúgy is gusztustalan nálunk a víz, olyan színe van mint egy gyenge teának.
2011. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Disi ***** válasza:
Én vegyesen használom, de a csapvizet szűrjük. Vettünk egy vízszűrő kancsót, azóta a férjem is megissza a csapvizet, sokkal jobb az íze. Forralás után pedig nem szokott semmi sem vízköves lenni. Próbáltam sima csapvízzel, hát elég gusztustalanul néztek ki utána az edények. De ha áll egy-két napig, akkor mind a kettőt újra szoktam forralni (a babavízre rá is van írva, hogy 24 óra után újra forralandó).
2011. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Disi ***** válasza:
Ja még annyit, hogy én sem mikrózom, bádogbögre+víz.
2011. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én tápszerhez csapvizet forralok, de inni Jana babavizet szokott a kislányom.

Azt viszont mindenki figyelmébe ajánlom, amit egy minőségellenőr ismerősömtől hallottam!


A Jana babavízen kívül egy sem jó, mert 8-10 óra múlva elkezdett mind algásodni. Kizárólag a Jana bírta a 24 órát!

Ezért én semmilyen más babavizet nem használok, csak Janát!

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!