Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van az interneten babakocsi...

Van az interneten babakocsi vásárláshoz valami segítség?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint autóknál a hasznaltauto.hu, ahol bejelölöm milyen "tudásút" szeretnék, és különösebb keresgélés nélkül megkapom a lehetőségeket, ajánlatokat.
2008. szept. 2. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan olyan, hogy beírod, hogy mondjuk 2 irányból tolható, bolygókerekes stb. nincsen, viszont jó használt babakocsikat találsz az expressz.hu-n. Ott megyére, településre, ár szerint lehet szűkíteni. Épp ma vettem az oldal segítségével egyet. :)
2008. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt csináltam, h megnéztem a boltban, h mi az, ami tetszik, majd rákerestem a neten.
2008. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindkét ötlet jó, csak igazából egyszerűbben szerettem volna megúszni a dolgot...baba mellett már nem olyan egyszerű sem neten, sem üzletben keresgélni.
2008. szept. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!