Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pirosas kiütéses kislány...

Mitől pirosas kiütéses kislányom nagy szemérem ajka?

Figyelt kérdés

9 hónapos, kb 2 hete kap tejtermékeket.Lehet ettől ilyen a nunija?Viszket is neki, mert nyúlkál oda.Eddig azt hittem, hogy a fogzás miatt piros, de most már kint van a fogacskája, és még mindig meg van a pirosság, igaz már halványult, de láthatóan viszket neki.Lehet ez a tejterméktől?Máshol nincs rajta kiütés, meg semmi.Orvoshoz kell menni, vagy ez is csak egy pelenka kiütés lenne?Nem tudom mit tegyek..kezdek komolyan aggódni.Aki tud segítsen!

Köszönöm


2011. okt. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb lenne ha orvosnak mutatnád meg, biztosat csak ő tud mondani, ha látja.
2011. okt. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
Szia nálunk ez kb két hete volt ugyan igy elvittem orvoshoz és ő azt tanácsolta hogy naponta 2-3 törölgessem át gyenge kamillateás vatta korongal majd vékonyan kenjem be canesten krémmel két nap alatt elmulott .Amugy nem gombás volt nem azért kaptuk a canestent hanem azért mert ez a legkiméletesebb gyulladás csökkentő krém!
2011. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Canestennel 1 nap hányszor lehet kenni?3-4szer is?

Jövőhéten kedden van dokinéni, szerintem elgurulunk a lánykámmal!A kamilla teát pedig kipróbálom!

2011. okt. 23. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem hagyd a Canestent, mert az csak gombára jó, és a kislányodnak nem biztos, hogy az van. Kamillával nyugodtan mosogathatod a punciját, amíg nem tudod orvoshoz vinni.
2011. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a második válaszoló kislányánál bevált a Canesten, nálatok még nem biztos, hogy beválik. Megint első voltam.
2011. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!