Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lett kiütéses 6 hónapos...

Mitől lett kiütéses 6 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Még csak almát,körtét,répát evett,de 1 kkanálnálnyinál többet nem eszik még meg.Csak az arca és fent a háta,válla,nyaka piros pöttyös.Nem lázas.Kifli csücskét szopogatta reggel.Van ötletetek?Anyatejes.
2010. márc. 7. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom egy nap csak egy félét adtál neki.Nem figyelted, hogy melyiket adtad aznap?
2010. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sütőtöktől az én 6,5 hónaposomnak is kipirosodott a popója, pedig fél kanálnyi se volt szerintem...

Egyenként teszteld újra, ha nem tudod melyiktől volt...

2010. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Gondolom az alma nem allergizál,sem a répa.Körtéről nem tudom.Együtt adtam neki,nem eszi meg külön a répát.
2010. márc. 7. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, kiflicsücsök is lehet a ludas: glutén miatt...
2010. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A glutén okozhat kiütést? Köszi.
2010. márc. 7. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A kiütés lehet ételallergia, nálunk tej és szója okozza, hogy glutén okozhatja-e, nem tudom. Utána kell nézni...
2010. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Ma elvittem az orvoshoz,azt mondta allergia.Calcimuscot kapott.Azt nem tudni,h mire.Pár napja gyógyult ki egy vírusos fertőzésből,lehet ,hogy annak az utóhatása vagy a körte.
2010. márc. 8. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!