Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Múlthét kedden kapta meg a...

Múlthét kedden kapta meg a kislányom a 16 hónapos oltást, most kiütéses, lehet az oltástól?

Figyelt kérdés
Tegnap este 37,8 volt a láza, ma nem volt! Most kezdenek kijönni rajta a pöttyök! A hasán van olyan hely ahol egybe függő és mr csak piros foltot látni! Se a védőnő, se a doki nem veszi fel a telefont! Szerintetek?
2011. júl. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tuti attol van engem figyelmeztetett a gyerekorvos hogy valoszínű hogy elő fog jönni de ne foglalkozzak vele ártalmatlanok. Lillánk is nemrég kapta meg de rajta csak néhány jött ki.
2011. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van 16 hónapos oltás?

A 15 hónapos MMR-re gondolsz, amit 16 hónaposan kapott meg?


Ha arra, akkor biztos, hogy az okozza, mert az járhat kiütéssel, lázzal, illetve mumpsz jellegű tünetekkel. De ez nem a valódi betegség, csak ilyen reakciót váltott ki.

2011. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen a 15 hónapos oltásra gondoltam, csak hirtelen annyira bepánikoltam, hogy 16-ot írtam!

Köszönöm szépen a válaszokat, azóta már sikerült beszélnem a védőnővel is, ő is ugyanazt mondta, mint Ti!

2011. júl. 15. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk pont az oltás után jöttek rá olyan kiütések mint a szúnyogcsípés csak hosszúkás.Először nekem is azt mondta a védőnő hogy az oltástól van,aztán csak nem múlt el neki.Elvittem orvoshoz és kiderült hogy nem az oltástól van,hanem csalán kiütés.
2011. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!