Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós kislányom 2-3napja picit...

6hós kislányom 2-3napja picit köhigcsél, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Láza nincs, csak félek nehogy beteg legyen, néha folyt az orra is, meg az egyik este fortyogott mintha el lett volna dugulva az orra. De ilyen azóta nem volt. Naponta többször mérem a lázát, de még hőemelkedése sincs, szerencsére. Jó kedélyű, rendesen eszik, csak ez a köhögés ijeszt meg, de nagyon. Egyébként kedden mindenféleképp megyünk a gyerekorvoshoz, vérvételre, csak nem tudom várjak-e addig, vagy vigyem hamarabb.
2011. okt. 22. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy baj nem lehet, ügyeletre nem kell vele rohanni, de minél előbb vidd el a gyerekorvosotokhoz. Szerintem adj neki addig is C vitamint, meg Baby Luuf-fal kenheted a hátát.
2011. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne vidd el, nehogy ott kapjon el valamit a kicsit legyengült immunrendszerével. Cebion csepp és Baby luuf balzsam - én ezeket használom 8 hós lányomnál, nálunk is nátha van, plusz szívom az orrát.Ha nagyon-nagyon aggódsz, akkor is inkább hívd ki a dokit a fent írt ok miatt! Jobbulást a kislányodnak!
2011. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok, orrfolyásra mi még nem kaptunk gyógyszert, de a doki mondta, hogy ha köhögne, vagy lázas lenne, vagy zöldes lenne a váladék az orrában, akkor vigyem le hozzá. Nálunk működik az időpontos rendszer, nem szoktunk más beteg gyerekkel együtt várakozni.

Még az eszembe jutott, talán a váladék miatt köhécsel néha (nálunk volt ilyen legutóbb). Próbáld meg leszívni az orrát, hátha jön, a múltkor nálunk is így volt, alig folyt néha, de amikor kiszívtam, volt az orrában.

2011. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Holnap beszerzem a gyógyszertárban a Cebiont, meg a balzsamot. Kedden pedig megyünk a dokihoz, amikor még nincs ott senki és mi leszünk az elsők.
2011. okt. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!