Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog ha 3 hetes...

Normális dolog ha 3 hetes babám evés után (tápszer) kb.5-6-szor is hány?

Figyelt kérdés
Elég sokat kihány, még evés után kb. 1-2 órával is....
2010. márc. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvoshoz kell vinni minél előbb. Ez nem játék. Ilyen pici baba gyorsan kiszáradhat.
2010. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem normális, csak józan ésszel végiggondolva: én sem hányok minden evés után. büfi az más, de ha igazi hányás az nem jó. szerintem is vidd el orvoshoz minél hamarabb. nem lehet, hogy túl sokat eszik?
2010. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy túleteted. Mutasd meg orvosnak!
2010. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hüü! neem normális dolog!Már hogy lenne az?!

Nem feltétlenül kell a legrosszabra gondolni.Lehet h más fajta tápszer kell neki .vagy tejérzékeny és nem mindegy milyen fajta tápszert kaphat.

Holnap vidd el dokihoz ,mert kiszáradhat a sok hányástól.

Egy védönö!

2010. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, álljunk meg egy szóra! Nem lehet, hogy nem hányás csak büfi, és egy kicsit eltúlzod a dolgot?

Ha tényleg hányás( tehát jelentős mennyiség jön ki a bevitt táplálék nagy része), akkor ne késlekedj az orvossal! De ha "csak" bukásról van szó azzal is mehettek dokihoz, mert lehet refluxa van a babának- de ez esetben rohanni nem kell.

( ezt csak azért írtam, mert pont tegnap jegyezte meg a szomszéd néni, hogy hányt a kisfiam, pedig éppenhogy csak csordogált egy kis büfi a szája sarkából. De a néni azt mondta, hogy ő a "hányás" szót használta erre annakidején a gyerekeinél is.)

2010. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!