Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer kérdés? Ez így normális?

Tápszer kérdés? Ez így normális?

Figyelt kérdés
Eddig Milupa milumil HA start optima nevű tápszert adtuk a babámnak, ma vettem a patikában újat. Mikor elkészítettem láttam ,hogy kicsapódik az üveg falán valami. csináltam még 3 adagot, ugyanaz, és a vigantolnak ki szoktam nyomni a cumiból pár cseppet, de nem tudtam.Ezután vettem észre, hogy ez nem ua. az tápszer, hanem milumil ha 0+. Azt írják, vannak benn oligo, fruktoszacharid, meg ilyesmi, de ettől más állagú lenne? VAgy hibás volt. Az íze hasonló volt, a gyerek is megitta szó nélkül, csak féltem hogy eltömíti a cumit. Az előző nem volt ilyen. Aki használ ilyet meg tudja mondani, hogy ez normális-e?
2011. jan. 12. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve milumil HA1 az új, és milumil HA start volt a régi.
2011. jan. 12. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj, kicsit lehet más az állaga. Elég ideig ráztad? Nem lehet az a baj?
2011. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen használunk, még nem volt ilyen tapasztalatunk, de olyan igen, hogy hasmenése lett, de nem tudom ettől-e. Szerintem dobd ki a zacskót, ha valami baja van tőle, ha nem, akkor nyugodtan itasd tovább.

Nekünk Milumil HA1 van, a startot most fogjuk próbálni (így nem tudom, hogy az más-e), mert január végétől megszűnik.

2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs tőle baja, csak nem tud kijönni a cumiból rendesen. A startot vonják ki?
2011. jan. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!