Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiába adom a babának (7,5...

Hiába adom a babának (7,5 hónapos) a homeopátiás szereket együttesen már hónapok óta, rengetegszer ébred éjjel és üvölt. Mit csináljak? Részletek lent

Figyelt kérdés

Este adom a kúpot és a golyókat, de semmit nem ér.

Ma éjjel is 6szor fent volt, akkor nem bírtam tovább, adtam neki nurofent, pedig megfogadtam, hogy nem adok, csak ritkán.

Nem tudom, hogy a foga miatt van-e, mert már 5 hónapja ez megy, és még csak 1 hete jött ki egy foga.

Biztos nem az éhség miatt, mert éjjel nem hajlandó enni, és egyébként sem egy éhes típus.

Én már arra gondolok, nem is a foga miatt van!

Mit adjak neki, hogy aludjon????Sedatif pc? Germicid?


2009. máj. 4. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem adogatnék neki semmit!!Orvos látta?A semmire gyógyszert nem szabad adni!Próbáld meg megkeresni, mi lehet az, ami miatt zaklatott szegény.Van egy ilyen korszak,kinél jobb-kinél rosszabb.Esetleg vedd magad mellé ha sír,öleld át,esetleg kapjon inni.A közelség megnyugtatja.És ne legyél ideges,mert csak rosszabb lesz.Nálunk is volt egy hasonló időszak-bár nem ennyire durván-de én is így csináltam.Ha ez sem, akkor doki.Nyugodj meg,ha nincs gond, hamarosan elmúlik ez az időszak is.Tarts ki!
2009. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A homeopátiás bogyók és kúpok sem adhatók csak úgy és főleg nem hónapokig. HA nem jó célirányosak, pontosan az ellenkezőjét váltják ki. Pl., ha te adod neki a nyugtató kúpot minden este és nincs is szegénynek semmi baja, csak ilyen típus, akkor pont a nyugtalanságot gerjeszted vele. Ezek a szerek ha nem jól választod meg őket, akkor elő is tudják idézni azt, ami nincs!! Kérj segítséget, van telefonon keresztül hívható homeopátiás orvos, aki mindig segít! Lehet, hogy csak ilyen típusú a gyereked, ne tömd őt ilyenekkel és a gyógyszerészek is tudnak segíteni!!! Az első gyermekem 1 éves koráig nem aludt. Volt olyan éjszaka, hogy 30-szor mentem át hozzá. El fog múlni, fogadd el őt ilyennek, más is küzd ezekkel a problémákkal. Nem különc a kicsikéd, esetleg érzi rajtad a feszültséget, hogy annyira akarod, hogy aludjon. Lazíts, nem lesz semmi baj! Jó babázást!
2009. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!