Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám ma éjszaka...

1 hetes babám ma éjszaka majdnem 6 órát aludt. Örüljek neki, vagy az lenne a normális, ha éjszakánként is gyakrabban ébredne?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt! Örülj neki, ha éhes lesz, majd szól! Ne feledd neki még nagyon pici a gyomra, és ilyenkor még jobban az alvásra van szüksége. Ha van pisis pelus,minden ok, az sem baj, ha ilyenkor még kaki sincs egy ideig.
2008. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy éjjel csinálja ezt:) Nekem a fiam napközben aludt ennyit egy hetesen igy éjjel óránként fentvolt, jó nehéz volt megfordítani neki a rendet.

De egyébként én meg voltam ijedve mert az én fiam kicsit sárga volt mikor hazajöttünk majdnem egy hetesen és azt mondták ne hagyjam hogy ilyen sokat aludjon, keltsem fel 3-4 óránként minimum szopizni, mert kiszáradhat és jobban besárgulhat.

2008. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog.Az elején ritkán és keveset esznek és sokat alszanak.De azért igyekezz háromóránként szoptatni napközben legalábbis, mert ha az elején nem stimulálod a tejtermelődést, később nagyon nehéz lesz.Nekem egy hónapos és vért izzadok, mert az elején túl hosszú idő telt el a szoptatások között.
2008. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy az újszülöttek esetében 3 óránál sokkal több ne teljen el egy-egy etetés között, de persze én sem kelteném fel. 3 hós baba anyukája
2008. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem keltettem soha. Igen hamar végigaludta az éjjelt egy szopival a lányom.

Most fél éves, és nem ritka, hogy 21-től reggel 8-9-ig alszik.

2008. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!