Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba már lehet...

7 hónapos baba már lehet "rafkós"? Babám kb 3 hete éjszakánként sírdogál, és csak cumival alszik vissza. Nem tudom, hogy baja van, vagy csak engem szeretne látni éjszaka?

Figyelt kérdés
Fogacska még nincs. Hónapok óta végigalussza az éjszakákat, de most már szenvedés minden éjszaka, van hogy 5-6szor kelek fel hozzá, óránként.
2010. jan. 10. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez rafkósnak lenni. Igen, az édesanyját igényli. Az enyém is ilyen, már 10 hónapos, de időnként jobban igényli a közelségemet, időnként meg békén hagy éjszakára, ez változó. Egyébként nem tudom szoptatsz-e, de van fejlődési ugrás is 6 hónapos kor körül, lehet, hogy egy kis tejcsi is hiányzik neki, nem tudom.
2010. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szopizik már, csak 4 hónapos koráig tudtam szoptatni sajna.

köszi

2010. jan. 10. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már a kórházban, néhány naposan rafkós volt... Nézett az ágyam végén lévő babakosárból, és amikor csukódott le a szemem, elkezdett szirénázni. Erre kinyílt a szemem, megint csend lett... Néhányszor megismételtem, poénból, és ugyanez volt :-)
2010. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs még foga, én inkább arra szavaznék. Nekem akkor csinálta ezt a fiam. A gyökerek jönnek, az fáj és főleg éjjel, mikor megpihen a test. Felébresztgeti szegényt, de a cumi megnyugtatja, szóval ha téged hiányolna, ki is vetetné magát a kiságyból egy ölelésre, ringatásra...a foga lesz:( figyu sokkal jobb, hogy cumival rögtön visszaalszim, minthogy félórát sirdogáljon a karodban mondjuk. Lesz idő, mikor pár napig abbahagyja, aztán megint kezdi... Én akkor vettem a dm- ben Mam világitós cumit, 3 db-ot, ezzel tettem körbe, bevált, mert megtalálja azóta is éjjel és beveszi ha kell neki. Aztán kijelöltem a három cuminak a kiságy felső bal sarkát, mindig odatettem, ő pedig tudja most is, hol kell keresni a cumót:)
2010. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi , kedves utosló !!

Megyek ma cumit venni!!!

2010. jan. 11. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!