Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel keverjem 8-9 hós baba...

Mivel keverjem 8-9 hós baba gyümölcsét, hogy táplálóbb legyen? Amióta kúszik-mászik és 2 anyatejes étkezést kiváltottunk, nagyon leállt a súlynövekedése.

Figyelt kérdés
Ma kezdtem rizspehellyel dúsítani a délelőtti gyümiadagját, hátha így többet hízik. Jó ötlet ez? Vagy mit tegyek bele?
2009. máj. 4. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én háztartási kekszet vagy babapiskótát reszeltem bele a gyümikbe.Bevált!A súlynövekedés lassulása normális teljesen!
2009. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém fiú 9 hónapos, 1 kanál tejpépet keverek a gyümölcsadagjába, vagy zabpelyhet, vízzel főzve. A rizspehely is jó ötlet. Vagy kölespehely. Szoktam avokádót is adni, azt olvastam, hogy "a grammonként sok kalóriát tartalmazó ételek elegendő tápanyagot biztosítanak gyermekünknek anélkül, hogy eltelítenék." Itt a felsorolásban van az avokádó is. Egyszerre egy felet adok hozzá.

Vagy túrót is keverhetsz a gyümölcshöz.

Egyébként ha nagyon sajtkukac a kis kúszó-mászód, akkor normális, ha lassul a növekedés.

2009. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Tehetsz a gyümölcsbe babapiskótát,natúrjoghurtot,tejpépet,7gabonás pelyhet(milupa) vagy főtt rizst,persze külön-külön gondoltam,vagyis hogy nem mindet hanem valamelyiket és így teljes értékű az étkezés.Nálunk is ugyanez van hogy nem hízik amióta mindent eszik.10 hós baba anyukája
2009. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért gondoltam a rizspehelyre, mert az szerepel a védőnő táblázatában. köszi a további ötleteket.
2009. máj. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!