Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kutyus tartható 1 éves...

Milyen kutyus tartható 1 éves baba mellett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen bármilyen, csak a gyerekhez legyen szoktatva. Vannak kifejezett gyerekbarát kutyák, mint pl. beagle, golden retriver, tacskó ilyesmik.
2011. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Lakásban semmilyen. Nem egészséges.
2011. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem spánielem van, imádják egymást a gyerekkel. Egyébként ez a nem egészséges már kezd unalmas lenni.
2011. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk mopszunk van, a légynek sem ártana.

Ja és a lakásban van!

2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan amelyik megbízható, nyugodt, barátságos, szobatiszta (már ha bent szeretnéd tartani) és egészséges. Kevereék kutyusok között is van ilyen. Nehéz lenne fajtát mondani, nagy-és kistestűek között is van ilyen. Esetleg van elképzelésetek?
2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Nem feltétlen a házba szeretném,kertes házban lakunk,Úgyhogy az udvarra is lehet.

2011. nov. 21. 17:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy a németjuhászokat imádom
2011. nov. 21. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ismerje a gyereket, mondjuk németjuhász tényleg nagy a lakásba.
2011. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alinaaa ***** válasza:

Szerintem ha a kicsi most 1 éves és a kutyát most veszitek mindenképp a kicsi lesz a ,,falkavezér,,.

Amúgy nekünk beagle-k van. Még ő böködi a fiamat, hogy játsszon vele. Anyóséknál labrador van, az is mindent eltűr. ja és van nekünk egy leonberg-ink, na ő az én ,,szerelemem,,. De a fiam is imádja:)

2011. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha kertes, akkor nagyobbat, németjuhászt, vagy labradort. Németjuhász házörzőnek is jó, labrador nem annyira, viszont ők nagyon békések, higgadtak általában.
2011. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!