Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok babátoknak...

Mikortól adtatok babátoknak tehén vagy kecske tejet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
1 évesen próbáltam, de nem bírta. legközelebb 1,5 évesen teszek próbát.
2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta hogy 10 hós kortol lehet joghurtot meg ilyenekt, tehéntejet 1 éves kortól HA birja a gyerek. sok gyerek hasfájással reagál vagy hány vagy hasmenése lesz töle. Ö azt ajánlotta hogy fözzünk elöször tehéntejjel, majd szép lassan adagoljuk, ha úgy látjuk nincs rendben akkor hanyagoljuk kicsit.


viszont kecske tej nagyon hasonló az anyatejhez, szerintem azt 1 évsen simán lehetne adni.

2011. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

14 hónaposan próbáltuk de nem bírta. 1,5 évesen szintén.

22 hónapos kora óta kapja, egybefüggött azzal, hogy nem fogadta el a babatejet :)

2011. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehéntejet kaptak, a nagyobbom úgy 8 hónapos kora körül ivott először (szopizott majdnem 3 éves koráig, csak nagyon szerette pohárból is inni a tejet), a kicsi meg 7 hós alig múlt, amikor kapott (ő még mindig szopizik is, 14 hós). Soha nem volt bajuk tőle. Igaz, a családunkban hírből sem ismeri senki az allergiát. :-)
2011. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lányomnak még nem adtam (most múlt 1 éves), mert a tejszínes és kefíres dolgoktól hányt (pedig nálunk sem allergiás senki!).

Úgyhogy még nem mertem tejet adni neki, de a doki azt ajánlotta nekünk is, hogy először főzelékekbe tegyem bele, és simán csak később adjam neki.

2011. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

2 éves kora után tehéntejet

a kecsketej valami iszonyat ízű, ráadásul semmivel sem jobb, mit a tehéntej (mind a kettő inkább káros, mint hasznos)

2011. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző

egy dokumentumfilmben volt egyszer, hogy a tevetej hasonlít legjobban az anyatejhez

2011. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

17hónapos és még mindíg tápszert iszik!Hogy miért!Az tuti tele van vitaminnal,nyomelemekkel és szigorúan ellenőrzik is,és nem mellesleg olcsóbb mintha tejet vennék neki!

Terészetesen főzelékbe,palacsintába,különböző kajákba evett már!

2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 hós korától adtam neki kecsketejet. Imádta!

Az meg egy nagy baromság, hogy káros... Ilyen hülyeséget írni?! :-D

2011. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!