Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon meleg van a szobában...

Ha nagyon meleg van a szobában az miért árt a babának?

Figyelt kérdés
Nálunk 26-27 fok van nagy átlagban a lakásban, fázósak vagyunk, a meleget szeretjük. Viszont itt olvasom, hogy mindenkinél csak 20-23 fok van. Miért? Most akkor én ártok a babámnak mert melegebb van?
2011. okt. 25. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki szigorúan felhívta a figyelmünket,hogy nem jó a babáknak,gyerekeknek a túl meleg mert a nyálkahártyának nemjó,könnyebben kap el felsőlégúti fertőzéseket!

Csak magadból indulj ki,ha bemész a hidegről egy nagyon meleg lakásba el kezd folyni rögtön az orrod!

Szóval a doki nekünk 20-21 fokot javasolt,persze fürdéskor lehet 23-24.

Én ezt be is tartom pedig mi is nagyon szeretjük a meleget Apával!Mikor még nem született meg a kisfiúnk előtte mi is egy szál rövid újjú polóban voltunk itthon.

2011. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én tuti megfagynék 18-20 fokban.

Nálunk átlag 24 fok van napközben. Néha melegebb, mert fával fűtünk és azt nehéz szabályozni. Reggelre kb. 21 fokra hűl le a hőmérséklet. 7 hónapos a lányom, de még nem volt beteg sosem.

2011. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Es nyaron?? Akkor nem szamit a 30 fokos szobahomerseklet?

Akkor legalisan annyi? Telen szamit csak melegnek a 26 fok.

Ezt a logikat 😑

2017. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!